Сторінка 3. УЗД органів малого тазу у Львові

Чудова клініка, рекомендую!
Чудова клініка, рекомендую!
Зоя
Петро
На народження нашої донечки ми очікували довгі 7 років. Отож, зараз кожен «чих» дитинки жінка сприймає як трагедію. Дякувати богу, в нашій оселі з’явилася Мар’яна Іванівна. Вона з першої ж хвилини завоювала довіру молодої мами. І тепер завдяки професiйним рекомендаціям лікаря у нас все стало на свої місця. Доня здорова, мама спокійна і я задоволений. Щиро дякую.
Ірина
Найкращий гінеколог з яким доводилось спілкуватись протягом усієї вагітності. Це лікар своєї справи, вміє завжди підтримати і призначити правильне лікування. Завдяки її професіоналізмі народилась наша донечка, тому що Олена Станіславівна вчасно прийняла рішення робити кесарський розтин. За що ми їй дуже вдячні.
Вероника Колесник
Систематически ходим к педиатру в этот медицинский центр. Я всем довольна. Врач вежливая, смогла сразу же найти подход к моему ребенку. При необходимости я звоню доктору и консультируюсь в телефонном режиме. Цены приемлемые.
Татьяна Ивановна
В клинике «Біокурс» очень профессиональные врачи, а в частности ревматологи. Лечилась и наблюдалась с ревматоидным артритом. Врач снял воспалительный процесс и дал рекомендации по дальнейшему лечению. Советую этот центр, у кого есть проблемы с суставами.
5,2
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівн
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально) от 365
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансвагінально) от 405
5,2
Акції
Львів вул. Новаківського, 8/1
р.Галицький (Центр)
Медичний центр Біокурс пропонує клієнтам більше 47 програм з діагностики та лікування різних захворювань. Можливий виїзд медичного працівника до дому до пацієнта для забору матеріалу.
Львів вул. Наукова, 12А
р.Франківський
Приватна багатопрофільна клініка "Істина" була заснована в 2006 році. Сучасне обладнання в руках досвідчених фахівців, серед яких кандидати медичних наук, заслужені лікарі України, дозволяє оперативно і якісно надати медичні послуги
Львів вул. Зигзаг, 5
р.Франківський
Засновано спеціалізований діагностичний медичний центр "Астра" в 1996 р. Головне завдання медзакладу - допомогу пацієнтам в області сексуального здоров'я та репродуктивної медицини. Фахівці центру отримали підготовку в закордонних клініках.
  • УЗД жіночих статевих органів (т/абдомінально) 110
  • Трансвагінальна ультрасонографія 140
Львів вул. Богдана Хмельницького, 212
р.Личаківський
Спеціалізований медичний центр "ОЛМЕД" по вулиці Хмельницького надає такі послуги: планування, підготовка та ведення вагітності, ультразвукові дослідження, ехогістеросальпінгографія, відеокольпоскопія
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка "СаВаМед" спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
  • УЗД органів малого тазу
4,3
Львів вул. Котляревського, 13
р.Галицький (Центр)
Клініка МСЛ спеціалізується на: ультразвукове дослідження всіх органів і залоз внутрішньої секреції; сканування вагітності на будь-яких термінах; доплерографія; консультація фахівців: гінеколога, уролога, сімейного лікаря, косметолога, ревматолога.
  • УЗД органів малого тазу (трансвагінально та трансабдоміально, жінки)
3,7
Львів пр-т Червоної Калини, 68 (офіс 513)
р.Сихівський
Спеціалізований діагностичний кабінет ультразвуку "ФІЯ" проводить обстеження: малого тазу, щитовидної залози, молочних залоз, серця, простати, судин і нижніх кінцівок, різних суглобів.
  • УЗД органів малого тазу (гінекологія)
3,7
Львів вул. Медової Печери, 1 (офіс 406)
р.Личаківський
Профільний кабінет ультразвукової діагностики ФИЯ, пропонує клієнтам пройти обстеження: серця (ЕХО), судин шиї, вен і артерій кінцівок, очей, суглобів, простати, сечового міхура, молочної та щитовидної залоз, внутрішніх органів.
  • УЗД органів малого тазу (гінекологія)
Львів вул. Костя Левицького, 55-А