УЗД органів малого тазу в Чернівцях

УЗД малого тазу (трансабдомінально, трансвагінально) 500 грн.
УЗД органів малого тазу жінки: абдомінально / вагінально 600 грн.
УЗД органів малого тазу у дітей (абдомінально) 600 грн.
УЗД органів малого тазу жінки + еластографія 1200 грн.
УЗД органів малого тазу ТА 540 грн.
УЗД органів малого тазу ТВ 580 грн.
УЗД органів малого тазу з доплерометрією судин 550 грн.
УЗД органів малого тазу та молочної залози 990 грн.
УЗД органів малого тазу та нирок 660 грн.
УЗД органів малого тазу ТА, ДІТИ 530 грн.
Знайдено 4 клініки

Хочу подякувати лікарю УЗД Зінковському Ярославу за його професіоналізм ,за його чуйність і компетентність,лікар з великої букви.Я була неодноразово і рекомендую всім,не пожалкуєте.І сама клініка мені подобається,завжди чисто,привітний мед.персонал,вони заслуговують на найвищу оцінку.Рекомендую всім.
Чудова клініка для всієї сім'ї ! Задоволена сервісом та обслуговуванням ! Хочу висловити велику вдячність найкращим лікарям Проценко О.В та Статна Н . М . Дякуючи вашій професійній роботі ми чекаємо нашого довгоочікуваного малюка . Зайшовши в кабінет ви отримаєте не тільки професійну роботу ,а і щиру посмішку ,підтримку ,впевненість . Це лікарі ,які всім своїм добрим серцем хвилюються за кожного пацієнта . Щиро рекомендую !!!
Мельник Ганна Іллівна
Лікар дуже кваліфікований
Чеботар Олена
Звертаюсь до клініки не перший раз, останні рази з дитиною та раджу завжди знайомим. Дуже привітні дівчатка на реєстратурі, лікарі також дуже доступно стараються донести інформацію, щоб було зрозуміло пацієнту, що йому треба робити дальше і куда можливо звернутись. Бо зазвичай після довгих обстежень та консультацій лікарів пацієнт не завжди розумію подальші дії. Дуже задоволена і раджу всім.
Катя
Звертаємось з дитиною не перший раз. Дитина в захваті від вашої лікарні . Дуже приємно було цього разу почути , що у вас є дитячий гастроентеролога . Чекали цього дуже довго . Клініка приватна але лікар дав дієві рекомендації та ліки ( а не так , щоб просто витратити гроші ). Висновок моєї дитини - мама завжди веди мене сюди.
Мараховец Анастасія
Чудова клініка для всієї сім'ї! Безмежно задоволена сервісом та обслуговуванням. Лікарі точно знають свою справу.
9,8
Чернівці вул. Рівненська, 5 А
"Базисмед" — медичний центр широкого профілю в Чернівцях. В основі діяльності закладу доказова медицина та інновації. Тут можна зробити УЗД з еластографією, скринінг вагітності, повний комплекс ендоскопічних досліджень, записатись на консультацію до лікарів-спеціалістів понад 25 спеціалізацій, вилікувати варикоз, видалити невуси, зробити інші хірургічні...
  • УЗД органів малого тазу жінки: абдомінально / вагінально 600
  • УЗД органів малого тазу у дітей (абдомінально) 600
  • УЗД органів малого тазу жінки + еластографія 1 200
9,5
Чернівці пр-т Незалежності, 121 А
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" в Чернівцях надає кваліфіковану медичну допомогу за напрямками: стоматологія, проктологія, урологія, отоларингологія, дерматологія, сімейна медицина, флебологія, хірургія та інші. У відділенні працюють також дитячі спеціалісти: ендокринолог, стоматолог, ЛОР, невролог, кардіолог, дерматолог. Лікарі центру...
  • УЗД органів малого тазу ТА 540
  • УЗД органів малого тазу ТВ 580
  • УЗД органів малого тазу з доплерометрією судин 550
  • УЗД органів малого тазу та молочної залози 990
  • УЗД органів малого тазу та нирок 660
  • УЗД органів малого тазу ТА, ДІТИ 530
9,2
Чернівці пр. Парковий, 10 В
Медичний центр "Панацея" надає широкий спектр послуг за наступними напрямками: гінекологія, урологія, ультразвукова діагностика, онкологія (шкіра та м'які тканини). В установі також проводяться малоінвазивні хірургічні втручання по перерахованих вище медичних напрямках.
  • УЗД малого тазу (трансабдомінально, трансвагінально) 500