УЗД органів малого тазу у Львові - Личаківський район

УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально) 500 грн.
УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансвагінально) 500 грн.
УЗД вен малого тазу (ниркові вени, нижня порожниста вена, клубові вени, довкола маткові ректальні вени) 600 грн.
УЗД органів малого тазу 700 грн.
УЗД вен малого тазу (ниркові вени, нижня порожниста вена, клубові вени, довкола маткові ректальні вени)(Провідний спеціаліст) 900 грн.
Знайдено 6 клінік

Кирило
Постійно ходжу на озонотерапію в цю клініку, задоволений рузультатом.
Оля
Клініка супер
Особисто в мене залишились лише позитивні емоції після візиту :) Дуже приємно поговорила з персоналом, відношення людяне, а для мене це було дуже важливим фактором. А в цій клініці зі мною поводились професійно, допомогли вирішити мої проблемні питання, проконсультували. Так, приміщення не найкраще, як багато хто пише. Але в кабінетах чисто, охайно! Двері в під'їзд з домофоном, є сигналізація, тож з безпекою теж там все нормально. Загалом, я задоволена :) Щиро вдячна! Буду звертатись ще)
Валерія П
Лікарі привітні і кваліфіковані. Процедури проводять безболісно. Приміщення затишне -не прохідний двір; лише два лікаря і пацієнт, шо є дуже комфортним! Відвідувала напротязі півроку. Зараз все добре, лікування підібрано коректно. Дякую!
Ігор
Користуюсь послугами цієї клініки уже не перший рік. Кваліфіковані спеціалісти та ввічливий персонал. Окремо хочу виразити слова вдячності Ользі Володимирівній Саврун. Мені сподобалося.
Наталя
Дуже вдячна лікарям Ніка І Ка за чудовий прийом,гарне лікування і за правильні діагнози!Озонотерапія це чудовий результат!Дайвам Бог здоровя!
8,7
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії "Ніка і К" пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування...
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансабдомінально) 500
  • УЗД органів малого тазу гінекологічне (трансвагінально) 500
Львів вул. Личаківська 129
р.Личаківський
  • УЗД вен малого тазу (ниркові вени, нижня порожниста вена, клубові вени, довкола маткові ректальні вени) 600
  • УЗД органів малого тазу 700
  • УЗД вен малого тазу (ниркові вени, нижня порожниста вена, клубові вени, довкола маткові ректальні вени)(Провідний спеціаліст) 900
Львів вул. Богдана Хмельницького, 212
р.Личаківський
Спеціалізований медичний центр "ОЛМЕД" по вулиці Хмельницького надає такі послуги: планування, підготовка та ведення вагітності, ультразвукові дослідження, ехогістеросальпінгографія, відеокольпоскопія
Львів вул. Донцова, 20/2а
р.Личаківський
Приватна медична клініка "СаВаМед" спеціалізується на наданні послуг в області отоларингології та діагностики, акушерства та гінекології. Прийом проводять висококваліфіковані доктора, що мають наукові ступені. Великий досвід роботи, використання новітньої апаратури дозволяє успішно боротися з багатьма захворюваннями і дарувати жінкам радість материнства.
  • УЗД органів малого тазу
3,7
Львів вул. Медової Печери, 1 (офіс 406)
р.Личаківський
Профільний кабінет ультразвукової діагностики ФИЯ, пропонує клієнтам пройти обстеження: серця (ЕХО), судин шиї, вен і артерій кінцівок, очей, суглобів, простати, сечового міхура, молочної та щитовидної залоз, внутрішніх органів.
  • УЗД органів малого тазу (гінекологія)
3,7
Львів вул. Костя Левицького, 55-А