УЗД органів малого тазу у Львові - Сихівський район

УЗД органів малого тазу (трансабдомінально) 400 грн.
УЗД органів малого тазу (трансвагінально) 450 грн.
УЗД органів малого тазу комплексне (трансабдомінально та трансвагінально) 550 грн.
УЗД органів малого тазу (трансабдомінально) діти до 10-ти років 300 грн.
УЗД органів малого тазу (матка, придатки) 500 грн.
УЗД Матка, придатки ендовагінальним датчиком (TV) 550 грн.
УЗД Матка, придатки (трансабдомінально на повний сечовий міхур) (TA) 550 грн.
УЗД Матка, придатки (трансабдомінально на повний сечовий міхур) (TA), діти 380 грн.
Знайдено 5 клінік

Андрій
Проходив щорічне комплексне обстеження. Інформацію надали доступно, все дуже оперативно.
Діана
Доброго дня! Рекомендую лікарку неврологиню - Синеньку Дарію Андріївну! Розумна і приємна жінка. Задоволена консультацією та проведеним оглядом. Професіоналка своєї справи, ввічлива і тактовна до пацієнтів❤️Дякую
Ірина
Чудова клініка, пройшла повне обстеження організму та отримала кваліфіковані консультації лікарів. Однозначно рекомендую!
Вже вдруге звертаюся до лікаря Борисовського. Лікар професіонал своєї справи.Справді ,мою проблему вирішив за один сеанс.І також синові допоміг.Рекомендую!
Галатюк Оксана
Дуже задоволена роботою медичного центру .Приємні адміністратори , ввічливі ,завжди допоможуть порадою .Безмежно вдячна кардіологу Зеновії Андріївні за лікування , що швидко дало результат!!
Зозуля Галина Іванівна
Доброго дня! Хочу висловити слова подяки лікуючому лікарю своєї доньки Пронів Наталії Володимирівні! Знаємо цього лікаря вже багато років.Довіряємо її назначенням,поважаємо,як лікаря який є спеціалістом високого рівня.Я вдячна за правильно підібране лікування,яке дало результат.Здоров' я вам,і вашій сім'ї!
9,8
Львів вул. Драгана, 4 Б
р.Сихівський
Більше 25 років медцентр Біомед пропонує послуги в області профілактики, обстеження і лікування різних хвороб методами неінвазивної медицини.
  • УЗД Матка, придатки ендовагінальним датчиком (TV) 550
  • УЗД Матка, придатки (трансабдомінально на повний сечовий міхур) (TA) 550
  • УЗД Матка, придатки (трансабдомінально на повний сечовий міхур) (TA), діти 380
8,3
Львів вул. Тернопільська, 21а
р.Сихівський
Перший сімейний ім.Святого Єремії медичний центр — це спеціалізована установа, основний напрямок діяльності якої полягає в наданні послуг в сфері охорони здоров'я для сімей. У клініці працює кваліфікований персонал, який надає комплексну допомогу в питаннях лікування більшості захворювань.
  • УЗД органів малого тазу (трансабдомінально) 400
  • УЗД органів малого тазу (трансвагінально) 450
  • УЗД органів малого тазу комплексне (трансабдомінально та трансвагінально) 550
  • УЗД органів малого тазу (трансабдомінально) діти до 10-ти років 300
5,7
Львів пр-т Червоної Калини, 29 А
р.Сихівський
Дерматологічний центр "ЛеоДерм" відкритий вже 4 роки. Фахівці клініки займаються діагностикой, лікуванням та профілактикою захворювань шкіри.
  • УЗД органів малого тазу 550
9,8
Львів вул. Зубрівська, 21
р.Сихівський
Багатопрофільний медичний центр "Оксфорд Медікал" на Зубрівській займається лікуванням пацієнтів за різними напрямами. Клініка входить до складу веукраїнської мережі медичних закладів, які працюють за високими світовими стандартами.
  • УЗД органів малого тазу (до пубертатного періоду) 450
  • УЗД органів малого тазу трансабдомінально 520
  • УЗД органів малого тазу трансвагінально 520
3,7
Львів пр-т Червоної Калини, 68 (офіс 513)
р.Сихівський
Спеціалізований діагностичний кабінет ультразвуку "ФІЯ" проводить обстеження: малого тазу, щитовидної залози, молочних залоз, серця, простати, судин і нижніх кінцівок, різних суглобів.
  • УЗД органів малого тазу (гінекологія)