Сумлєнна Зоя Валентинівна

Акушер-гінеколог
Лікар вищої категорії
Доктор Сумленний Зоя Валентинівна має вищу лікарську категорію в області гінекології. Займається лікуванням недуг репродуктивної системи жінки будь-якої етіології. Ставить діагноз на підставі результатів кольпоскопії, радіохвильової біопсії і ультразвукового дослідження. Спостерігає вагітних, надає послуги консультації, здійснює індивідуальний підбір засобів контрацепції персонально для кожної пацієнтки. Лікує такі захворювання, як інфекції, що передаються статевим шляхом, полікістоз яєчників, міома матки. Практикує медикаментозне і радіохвильове лікування.

Київ вул. Левка Лук'яненка (Тимошенко), 19 м.Мінська21м.Оболонь176м.Героїв Дніпра1410

Наталія
Прекрасний лікар вищої категорії! Вела дві мої вагітності і по сей день під спостереженням у Зої Валентинівни. Дуже вдячна за увагу, чуйність, професіоналізм, людяність і доброзичливість! Дуже раджу, звертайтесь!
Оля
31 травня '18р.
Очень хороший доктор! Внимательная, дружелюбная. Развеяла мой страх перед походом к гинекологу
Были определённые проблемы по гинекологии. Сестра посоветовала сходить к Зое Валентиновне Сумленной. Действительно хороший врач. Адекватно подходит к лечению, делает всё аккуратно и чётко. Проблемы мои решила в кратчайшие сроки, за что я ей очень благодарна.
Тома
Очень нравится и как врач, и как человек. Приятная такая, доброжелательная всегда, всегда на приемах доверительная атмосфера, не стесняюсь говорить ей о том, что меня беспокоит
Лариса
Огромный практический опыт: моментально определяет причину проблемы и помогает избавиться от нее.
Вела мою беременность, остались только положительные впечатления. И доктор замечательный и женщина сама по себе очень хорошая

• 1990 р. – Київський медичний інститут ім. О.О.Богомольця.
  • Київський медичний інститут, спеціальність «Лікувальна справа», 1990 р.
  • Київський медичний інститут, спеціальність «Акушерство і гінекологія», 1991 р.
  • Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, спеціальність «Ультразвукова діагностика», 2018 р.

• Курси з кольпоскопії, Київський міський онкологічний центр, 1997, 2004 рр.
  • Семінар «Тактика ведення пацієнтів з захворюваннями, що передаються статевим шляхом», Американський Міжнародний Союз Охорони Здоров’я, 1999 р.
  • «Ведення вагітності і пологів у жінок з екстрагенітальною патологією», Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, 2006 р.
  • Міжнародна науково-практична конференція «Невиношування вагітності: новий погляд на стару проблему», 2007 р.
  • Науково-практична конференція «Здоров’я жінки — здоров’я нації», 2007 р.
  • Пленум Асоціації акушерів-гінекологів України та науково–практична конференція з міжнародною участю «Репродуктивна ендокринологія: перинатальні, акушерські, гінекологічні аспекти», 2008 р.
  • «Школа клімактерію», Інститут педіатрії, акушерства та гінекології АМН України, 2009 р.
  • Конференція з міжнародною участю «Актуальні питання акушерства, гінекології, перинатології», 2009, 2012 рр.
  • Міжнародна науково-практична конференція «Запланована вагітність — запорука народження здорової дитини», 2010 р.
  • Науково-практична конференція з міжнародною участю «Менопауза, андропауза та захворювання кістково-м’язової системи», 2010 р.
  • Школа-семінар «Вірус папіломи людини: досягнення та перспективи діагностики у профілактиці раку шийки матки», 2011 р.
  • Науково-практична конференція «Гармонія гормонів — основа здоров’я жінки», 2011, 2014 рр.
  • Пленум Асоціації акушерів-гінекологів України та науково–практична конференція «Безпечне материнство: на шляху реформ та інновацій», 2012 р.
  • Міжнародна науково-практична конференція «Інтеграція світового досвіду у сфері репродуктивного здоров’я: роль психосоматичної медицини», 2013 р.
  • ТУ «Робота жіночих консультацій, дитячих поліклінік в охороні репродуктивного здоров’я населення», Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, 2014 р.
  • Науково-практичний семінар «Національна стратегія профілактики раку репродуктивних органів: проблеми та перспективи», 2014 р.
  • Науково-практична конференція «Онкологія репродуктивних органів: профілактика як новий клінічний орієнтир», 2016 р.
  • Міжнародна науково-практична конференція: «Жіноче здоров’я і материнство очима професіоналів», 2016 р.
  • Медична конференція «Актуальні питання ембріології для акушерів-гінекологів», 2016 р.
  • ТУ «Медицина молочної залози», Національна медична академія післядипломної освіти імені П. Л. Шупика, 2017 р.
  • Всеукраїнський науково-практичний Форум з міжнародною участю «Інфекція, запалення, неоплазія», 2017 р.
  • Школа-семінар «Репродуктивне здоров’я жінки 40+», 2017 р.
  • Науково-практичний семінар з міжнародною участю «Репродуктивна ендокринологія — міждисциплінарні підходи», 2018 р.
  • Науково-практичний симпозіум «Жінка ХХІ-століття: про молочну залозу на чистоту», 2020 р.
  • Онлайн-семінар «Професійний розвиток лікарів-акушерів-гінекологів під час пандемії», 2020 р.
  • Науково-практичний симпозіум «Жіноча сексуальність в питаннях та відповідях», 2020 р.
  • Науково-практичний симпозіум «Клінічні виклики гормональної контрацепції. Визначаємо акценти оптимального вибору», 2020 р.
  • Науково-практичний симпозіум «Вагітність високого ризику», 2021 р.
  • Науково-практичний майстер-клас «Метаболічний синдром в ендокринно-гінекологічному аспекті», 2021 р.
  • Науково-практичний семінар «Вроджені вади розвитку плода. Сучасні можливості лікування в Україні. А чи можна було передбачити...», 2021 р.
  • Науково-практичний семінар «Вагітність: загрози, ризики та їх профілактика. Погляд акушера-гінеколога та генетика», 2021 р.
  • Науково-практичний семінар «Вагінози, вагініти, біоплівки. Розглядаємо умови ефективної протирецидивної терапії», 2021 р.

• член Асоціації акушерів-гінекологів України.