Леоненко Андрей Николаевич

Уролог, УЗИ-специалист
Лікар першої категорії
Кандидат медичних наук
Основний напрямок роботи лікаря - ендоскопічна і малоінвазивна урологія, онкологічна урологія. Опубліковано 26 друкованих наукових робіт. Неодноразово виступає з доповідями на всеукраїнських урологічних конференціях і конгресах.

Юліанна
Лікар хороший, грамотний, кваліфікований, дуже уважний, позитивний. З ним дуже приємно спілкуватися. Він йде назустріч клієнту, відчувається високий професіоналізм, я дуже задоволена. Обов'язково прийду ще не один раз! Рекомендую.
Вероніка
Сподобалася компетентність та ввічливість лікаря. Він все доступно і зрозуміло роз'яснив. Сподобався його професіоналізм та чітке пояснення моєї проблеми та методів її вирішення. Й майбутньому лікуватися буду лише у нього! Дякую

• Національний медичний інститут імені О. О. Богомольця, І-й медичний факультет. Спеціальність в дипломі — «лікувальна справа» (2005-2011).
  • Інтернатура: НМАПО імені П. Л. Шупика, кафедра урології / Київська обласна клінічна лікарня, урологічне відділення. Спеціальність «Урологія» (2011-2013).
  • Клінічна ординатура: НМАПО імені П. Л. Шупика, кафедра урології (2013-2015 нд.).
  • Аспірантура: ГУ "Інститут урології АМН України" (2015-2018).
  • Захищена кандидатська дисертація (2018) за спеціальністю 14.01.06 "Урологія".
  • Спеціалізація по УЗД: НМАПО імені П. Л. Шупика (2019).

• «ПАЦ з урології» НМАПО імені П. Л. Шупика (2017).
  • «Актуальні питання сексології та археології» НМАПО імені П. Л. Шупика (2017).
  • "ПАЦ з урології" НМАПО імені П. Л. Шупика (2018).
  • «Лапароскопічна урологія» НМАПО імені П. Л. Шупика / Olympus (2019).

• Асоціація урологів України,
  • Endourological Society.