Дєдков Олександр Олександрович

Гастроентеролог, Ендоскопіст
Лікар вищої категорії
Лікар спеціалізується на виявленні, профілактиці та лікуванні хвороб шлунково-кишкового тракту. Приймає пацієнтів з хронічним гастритом, холециститом, панкреатитом, виразковим колітом, алкогольним гепатитом, жовчнокам'яну хворобу. Виконує ендоскопічне обстеження для діагностики патологій шлунково-кишкового тракту.

Я задоволена. Я бувала у різних лікарів. І ніхто толком не міг дати мені відповідь на мої запитання.. Мене заспокоювали і казали, та все нормалізується. Приходьте через півроку, перевіримо. А цей лікар провів обстеження, та одразу виявив причину.
Лікар ставив такі питання, про що мене не запитували інші. Провів обстеження, та поставив діагноз. Я ще не знаю чим закінчиться моя історія, але лікарю я довіряю. Спеціаліст та його підхід мені сподобався. Однозначно рекомендую!
Лучший доктор! Делала у него обследование и не раз. Всегда есть ответ и четко поставленый диагноз. Спасибо.

• 2003 р. — закінчив НМУ ім. О. О. Богомольця за спеціальністю: лікувальна справа.

• 2004 р. — курси спеціалізації з ендоскопії (Київська медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України).
  • 2005 р. — курси спеціалізації з гастроентерології (Військово-медична академія, м. Київ).
  • 2018 р. — ПАЦ з ендоскопії та гастроентерології у Військово-медичній академії по спеціальностям гастроентерологія та ендоскопія з подальшою присвоєнням в М