Вербова Катерина Ігорівна

Психотерапевт
Лікар надає психологічну підтримку та допомогу дорослим і дітям з патологіями психіки без великих органічних ушкоджень головного мозку. Лікує тривожність, нервозність, фобії, панічні атаки. Проводить групові або індивідуальні сеанси психотерапії. Бере активну участь в семінарах та тренінгах з психотерапії.

Русалана
Лікар уважна, допомогла мені з моєю проблемою. Відповіла на ті питання, на які мені потрібні були відповіді. Порадила дуже багато слушних речей. Які допомагають мені знову повернутися до нормального соціального життя. Рекомендую!
Евгения Г.
Дуже приємна людина, яка вміє уважно слухати пацієнта. Все було добре, встигли поговорити про моє життя і зрозуміти чи потрібна мені терапія. Правда складно щось зробити за один прийом, це зрозуміло. Але лікар мені сподобався. тому я прийду на повторний.

• 2000 р. — Національний медичний університет імені О. О. Богомольця, спеціальність - лікувальна справа.

• Спеціалізація зі психотерапії, пройдена на базі Національної медичної академії післядипломної освіти імені П. Л. Шупика.
  • Навчальний курс "Емоційне моделювання", Київ.
  • Курс психотерапевтичних тренінгів-семінарів "Особистісна інтеграція", м. Київ.
  • Семінар " Сучасний Dasein – аналіз в психотерапії і філософії", м. Київ.
  • Курс "МАК: теорія і практика", м. Київ.
  • Семінар Східно-Європейської асоціації екзистенціальної психотерапії : "Феноменологія і психопатологія", Бірштонас, Литва.
  • Семінар Східно — Європейської асоціації екзистенціальної психотерапії : "Дослідження в психотерапії: перспективи екзистенціальної феноменології", Бірштонас, м. Литва.
  • Семінар доктора Алексейчика: "Своя психопатологія", Вільнюс, м. Литва.