Мунтян Аурелія Володимирівна

Невролог
Лікар вищої категорії
Здійснює лікування судинних захворювань нервової системи: інсультів і їх наслідків, хронічних порушень мозкового кровообігу, вертеброгенних захворювань нервової системи, захворювань периферичної нервової ситеми, наслідків черепних і спінальних травм, ВСД, головного болю і запаморочення. Володіє навичками кінезіотейпірованія, застосовує паравертебральні лікувальні блокади.

Ліля
Все добре, мені все сподобалося. Хороший та доброзичливий фахівець! прийом у невимушеній обстановці, все розповіла та пояснила. призначене лікування справді допомагає. В подальшому обов'язково прийду знову! Безперечно рекомендую!
Катерина
На прийомі все пройшло просто чудово! Лікар дуже чуйна, позитивна, все докладно пояснює, відповіла на всі мої запитання. Дійсно грамотний спеціаліст із своїм баченням проблеми та підходом до лікування. Обов'язково прийду ще!

• 2003 р. — Державний Кишинівський мед. Університет ім. Тестеміцану
  • 2003-2004 рр. – Інтернатура за спеціальністю неврологія, Буковинська Державна Медична Академія м. Чернівці.

• 2006 р. -ТУ "інфекційно-запальні захворювання і травматичні ураження нервової системи".
  • 2009 р. — ТУ "Рефлексотерапія при захворюванні внутрішніх органів".
  • 2013 р. -ТУ «Сучасні аспекти лікування інсульту з використанням тромболітичної терапії».
  • 2015 р. — ТУ «Актуальні питання неврології».

• Систематично відвідує асоціації неврологів Києва.