Барабанчик Олена Володимирівна

Гастроентеролог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Терапевт першої категорії Барабанчик Алена Володимирівна спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань різних органів і їх систем. Проводить консультації в якості терапевта і гастроентеролога. Спеціалізується на лікуванні гострих респіраторних вірусних інфекцій, хвороб органів дихання. Проводить лікування захворювань шлунково-кишкового тракту, печінки і нирок. Володіє найбільш передовою і сучасною апаратурою. Лікує цистит, жовчнокам'яної хвороби. Проводить консультацію після лікування хворих в профілактичних цілях.

Драпала Д.О.
Была на приеме у врача-гастроэнтеролога. Консультация было полной. Врач компетентный и очень приятный (Елена Владимировна).
Вадим
Елена Владимировна - отличный врач, выслушала и проконсультировала. Профессионал своего дела.
Стараюсь следить за здоровьем, поэтому раз в полгода прихожу на профилактические осмотры к основным специалистам. Работой Алены Владимировны всегда была очень довольна. Поэтому когда маме понадобился гастроэнтеролог без сомнений повезла её к Барабанчик. Маме тоже очень понравился этот врач.
А.
Лечился у Алены Владимировны. Это отличный врач, поставила мне диагноз, назначила недорогое лечение, что уже необычно в наше время. Теперь я чустсвую сеья лучше, активнее, энергичнее. Никогда не думал, что больной желудок так сильно выводит из строя. Спасибо врачу.
Карина
Грамотный и заботливый доктор, дала хорошие рекомендации.

• 2008 р. - Національний медичний університет ім. О. О. Богомольця, спеціальність «Лікувальна справа».

• 2012 р. - Курси імунології;
  • 2016 р. - Київська медична академія післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика, спеціалізація по гастроентерології;
  • 2016 р. - Тернопільський державний університет ім. І. Я. Горбачевського, наукову ступінь кандидата медичних наук.

• член Української гастроентерологічної асоціації та Європейської асоціації гастроентерологів;
  • учасник EASL.