Підвисоцька Діана Ігорівна

Отоларинголог
Викликати лікаря додому
Врач занимается диагностикой, профилактикой и терапией заболеваний ушей, горла и носа. Выполняет удаление серных пробок, вскрытие фурункулов носа, пневмомассаж барабанной перепонки. Принимает пациентов с гайморитом, ларингитом, фарингитом, отитом и другими патологиями ЛОР-органов. Ведет прием пациентов с 14 лет.

Ксюша
Молодий, але дуже компетентний фахівець! За рекомендацією друзів, потрапив на консультацію до цього лікаря. Був приємно вражений, її глибоким знаннями у своїй сфері. Детально мене оглянула, розпитала, та поставила діагноз. Призначення ефективно допомогли. Щиро вдячний лікарю за допомогу!
OLEKSANDR
Один з кращих спеціалістів що я знаю. Діана Ігорівна виконувала мені пневмомасаж барабанної перетинки, так як маю певні проблеми. Хочу сказати, що краще від неї цю процедуру ще не виконував ніхто. Спеціаліст молодий, але помітно що кваліфікований. Рекомендую!

• 2018 р. — Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського, медичний факультет.
  • 2020 р. — НМУ ім. О. О. Богомольця, Отоларингологія.

• 2020 р. — Всеукраїнська професійна школа респіраторної медицини "Здорове дихання".
  • 2019 р. — Україно-Польський конгрес "Інноваційні технології в отоларингології".
  • 2019 р. — науково-практична конференція "Актуальні питання алергології та пульмонології".
  • 2019 р. — науково-практична конференція "Проблемні питання гнійних процесів шиї та середостіння".
  • 2019 р. — конференція "Сучасні досягнення науки в медичній практиці отоларинголога".
  • 2021 – ТУ «Современные методы диагностики и лечения в отоларингологии»
  • 2021 – Международный конгресс «Отоларингология: опыт, достояние, перспективы»
  • 2021 – Мастер класс: «Современные хирургические техники в отохирургии, хирургии носа и горла»
  • 2021 – Профессиональная школа: «Современная отоларингология: Диагностические алгоритмы и принципы лечения пациентов с заболеваниями верхних дыхательных путей»
  • 2021 – Профессиональная школа: «Здоровое дыхание»
  • 2021 - Международный форум: «Респираторная медицина – вызов 2021»
  • 2021 - АллергоWin 2021
  • 2021 – Международный Конгресс: COVID-19: опыт, достижения, перспективы

Лікар-отоларинголог надає послуги

• промивання лакун мигдаликів;
  • промивання носа по проетцу;
  • продування слухових труб по політцеру;
  • пневмомасаж барабанної перетинки;
  • пункція верхньощелепних пазух, вливання лікарських засувів у гортань;
  • промивання зовнішніх слухових проходів;
  • пидалення сірчаних пробок, взяття мазків з носа, горла, вуха;
  • розтин фурункулів носа і зовнішнього слухового проходу;
  • розтин атером.