Йосипчук Оксана Леонідівна

Дерматовенеролог
Лікар вищої категорії
Викликати додому
Займається лікуванням дерматологічних захворювань і ЗПСШ. Проводить діагностичне обстеження вроджених і набутих невусів методом дерматоскопія, плазмоліфтінг волосистої частини голови, ліцаліца, мезотерапію, ботулінотерапію, контурну пластику, кріомасаж.

Лікар працює в клініках:

Дуже хороший, уважний лікар. Я отримала вичерпну консультацію, лікар мене оглянула, вивчила історію моєї проблеми і поставила діагноз. Я залишилася повністю задоволена прийомом. Щиро вдячна лікарю! Безперечно буду рекомендувати.
Мені все сподобалося, була дуже уважна, задавала багато запитань, одразу помітно що хоче допомогти. Детально обстежила, призначила аналізи. Після отримання результатів призначила лікування. Вже на наступний день я відчула поліпшення.

• 1994 р. Івано-Франківська медична академія, лікувальна справа.
  • 1996 р. Львівський державний мед. університет, спеціалізація дерматовенерології.

• 2000, 2005, 2010, 2016 рр. — ПАЦ курси підвищення кваліфікації (1 місяць, Львівський державний медичний університет).
  • 2006 р. — Сучасна діагностика та лікування секс-трансмісивних захворювань (Львівський державний медичний Університет 2 тижні),
  • 2009 — Невідкладні стани, (Рівне, 2 тижні).
  • 2016 — Косметологія (Л