Свідро Олена Вікторівна

Імунолог, алерголог
Лікар вищої категорії
Кандидат медичних наук
Доктор спеціалізується в області імунології та алергології. Лікує алергію, алергічний дерматит і риніт, сезонну алергію, алергічну бронхіальну астму, контактний дерматит, алергічний кашель і висип. Є головним імунологом-експертом м.Києва. За останні 3 роки - 7 друкованих робіт, з них 3 - статті (всього статей - 86 і 3 патенти).

Вера
Не передать словами, как я благодарна высококлассному аллергологу Елене Викторовне! Избавила моего ребенка от сыпи, которая доставляла массу беспокойства. До приема у Елены Викторовны мы консультировались с несколькими аллергологами, однако именно она назначила нам правильное лечение! Огромное спасибо!
Профессиональный доктор. Получила подробную консультацию по своему вопросу. Информации было более, чем достаточно. Приемом довольна, рекомендую.

• 1992 р. — Національний медичний університет імені О.О. Богомольця;
  • 1999 р. — аспірантура з клінічної імунології на кафедрі клінічної імунтології та алергології НМУ ім.

• Головний імунолог-експерт м. Києва;
  • член Українського товариства імунології, алергології та імуно-реабілітації;
  • член товариства «Бронхіальна астма та алергія».
Схожі спеціалісти:
Клінічний імунолог, інфекціоніст
Клінічний імунолог, дитячий імунолог, алерголог дорослий та дитячий, терапевт