Лікування псоріазу у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи во Франківському районі
Знайдено 3 клініки

Сб
Мирослава
Псоріаз виник у підлітковому віці через генетичну схильність. Розуміла, що хвороба невиліковна. Але жити хотілось наповну, тому не нехтувала лікування. Змінювала багато лікарів з думкою про те, що знайдеться ще більш досвідчений лікар, аніж попередній. І таки знайшовся! Завдяки індивідуально підібраній дієті та комплексі препаратів почуваюсь набагато краще. Захворювання стихло.
Ігор
Я вже звикаю жити із псоріазом. Потрібно підібрати правильне лікування (з чим мені і допоміг мій дерматолог) і дискомфорт зменшується. Надзвичайно обізнаний лікар мені трапився. Змоделював мені ситуації лікування та комплексно призначив те, що абсолютно правильно підійшло до мого випадку. Дякую велике.
Степан
Страждаю на псоріаз. Ця хвороба обмежує моє життя. Не лікувати псоріаз просто неможливо. Постійно шукаю нові методи лікування. Вирішив щось нове. Пішов на консультацію до лікаря. Приймав спеціальні ромашкові ванни. Шкіра заспокоюється, не свербить. Також використовував саліцилову мазь за призначенням дерматолога. Покращення відчуваю. Дуже дякую.
Medicover
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».
Medicover
5,6
Львів вул. Стрийська, 204
р.Франківський
Поліклініка "Медікавер" на Стрийській почала роботу з 2014 року, виконує амбулаторний прийом пацієнтів дорослого та дитячого віку. Пацієнтів приймають лікарі вищої, першої та другої кваліфікаційної категорії. Напрямки роботи поліклініки: педіатрія, гінекологія, гастроентерологія, дерматологія, ендокринологія, кардіологія, неврологія, отоларингологія, офтальмологія, проктологія, пластична хірургія та косметологія, стоматологія, хірургія, урологія, сімейна медицина.
5,3
Львів вул. Професора Ковалика, 1 А
р.Франківський
Поліклініка Медікавер у Рясне (Львів) надає широкий спектр якісних лікувально-діагностичних послуг дорослим та дітям. Основні напрямки діяльності установи: педіатрія та терапія, логопедія, гінекологія, кардіологія, дієтологія, лабораторна та інструментальна діагностика, ортопедія, пластична хірургія, травматологія, хірургія та ін.