Лікування псоріазу у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи во Франківському районі
3 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Псоріаз виник у підлітковому віці через генетичну схильність. Розуміла, що хвороба невиліковна. Але жити хотілось наповну, тому не нехтувала лікування. Змінювала багато лікарів з думкою про те, що знайдеться ще більш досвідчений лікар, аніж попередній. І таки знайшовся! Завдяки індивідуально підібраній дієті та комплексі препаратів почуваюсь набагато краще. Захворювання стихло.
Я вже звикаю жити із псоріазом. Потрібно підібрати правильне лікування (з чим мені і допоміг мій дерматолог) і дискомфорт зменшується. Надзвичайно обізнаний лікар мені трапився. Змоделював мені ситуації лікування та комплексно призначив те, що абсолютно правильно підійшло до мого випадку. Дякую велике.
Страждаю на псоріаз. Ця хвороба обмежує моє життя. Не лікувати псоріаз просто неможливо. Постійно шукаю нові методи лікування. Вирішив щось нове. Пішов на консультацію до лікаря. Приймав спеціальні ромашкові ванни. Шкіра заспокоюється, не свербить. Також використовував саліцилову мазь за призначенням дерматолога. Покращення відчуваю. Дуже дякую.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
7,8
Львів вул. Сахарова, 82
р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має вищу кваліфікацію.
  • Лікування псоріазу
Працює з 10:00-19:00

Лікування псоріазу в лікарнях в інших районах Львова

7,3
Львів пр-т В'ячеслава Чорновола, 45а/9
р.Шевченківський
Сучасний багатопрофільний лікувальний медичний центр входить у велику однойменну всеукраїнську мережу клінік. Клієнти центру Оксфорд Медікал отримують послуги: консультації уролога, проктолога, гінеколога, дерматовенеролога і отоларинголога з первинною апаратної діагностикою, ультразвукова діагностика внутрішніх органів, консультації в галузі естетичної медицини, денний стаціонар.
Працює з 09:00-19:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
Працює з 08:00-19:00
6,9