Лікування екземи у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи во Франківському районі
Знайдена 1 клініка

Сб
Марта
Екзема вкрила всю руку. Без лікування неможливо, самі розумієте. Свербіж жахливий. Боюсь, щоб шкіра не лопнула. Ой, така жахлива болячка (((( Лікар призначив таку мазь як Синафлан. Нанесла її на ніч. Вранці змогла пошевелити пальцями. Навіть колір долоньки став природнім. Зник той скарлатиновий колір. Дякую за полегшення!!!!
Мирослав
Лікування екземи справа дуже індивідуальна. Особисто мені лікар призначив мазь Белогент і таблетки Супрастин. Допомагають. Реакція у кожного різна, тому не зволікайте із консультаціями. Спробуйте нове лікування. Можливо воно буде більш дієвим. І ніколи не покладайте рук!
Тарас
Екзема в мене з 15 років.. Багато чого перепробував. Також не зупиняюсь на консультаціях у нових лікарів. Потрапив до дерматолога у цій клініці вперше. Відверто, добра людина та першокласний спеціаліст. Лікування призначив дієве. Врятував мене маззю Адвантан. Протягом двох тижнів наношу, далі відчуваю суттєве полегшення. Дав корисні рекомендації щодо побуту. Дякую за допомогу!
Medicover
5,9
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Отримати інформативну консультацію, комплексне обстеження і кваліфіковану допомогу досвідчених фахівців щодо діагностування, терапії та профілактики різноманітних захворювань можна в медичному комплексі «Медікавер».