Лікування екземи у Львові (Франківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи во Франківському районі
Знайдена 1 клініка
3 відгука

Працюють по:

Сб Нед
Марта
Екзема вкрила всю руку. Без лікування неможливо, самі розумієте. Свербіж жахливий. Боюсь, щоб шкіра не лопнула. Ой, така жахлива болячка (((( Лікар призначив таку мазь як Синафлан. Нанесла її на ніч. Вранці змогла пошевелити пальцями. Навіть колір долоньки став природнім. Зник той скарлатиновий колір. Дякую за полегшення!!!!
Мирослав
Лікування екземи справа дуже індивідуальна. Особисто мені лікар призначив мазь Белогент і таблетки Супрастин. Допомагають. Реакція у кожного різна, тому не зволікайте із консультаціями. Спробуйте нове лікування. Можливо воно буде більш дієвим. І ніколи не покладайте рук!
Тарас
Екзема в мене з 15 років.. Багато чого перепробував. Також не зупиняюсь на консультаціях у нових лікарів. Потрапив до дерматолога у цій клініці вперше. Відверто, добра людина та першокласний спеціаліст. Лікування призначив дієве. Врятував мене маззю Адвантан. Протягом двох тижнів наношу, далі відчуваю суттєве полегшення. Дав корисні рекомендації щодо побуту. Дякую за допомогу!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Сахарова, 82 р.Франківський
Медичний центр дерматології та косметології почав роботу у 2010 році, займається лікуванням шкіри, нігтів, волосся методами сучасної косметології та лазерної терапії. Провідний лікар клініки має...
  • Лікування екземи
Записатися на прийом