Алергологи в Хмельницькому

Алексей
Знаете, как можно избавиться от аллергии? Прийти на прием к Кривицкому. Мне помог и вам поможет.
01 травня '16 г.
Тамара
Специалист знающий, лучше всех, к кому я обращалась
18 серпня '16 г.
Дерматовенеролог
21 рік досвіду
Дерматовенеролог спеціалізується на проблемах, пов’язаних із висипами, пошкодженнями, запаленнями шкірних покровів людини та захворювань, що передаються статевим шляхом. Здійснює лікувальну та реабілітаційну роботи із хворими на гонорею, сифіліс, донованоз. Надає допомогу при ураженнях шкіри лишаєм, чісоткою, атиповим/контактним дерматитом, псоріазом, екземою, розацеа, грибковими пошкодженнями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.4
Хмельницький вул. Пилипчук, 4 (оф. 5)
Дерматовенеролог
Дерматовенеролог займається обстеженням, діагностикою, лікуванням бактеріальних чи вірусних уражень шкіри. Допомагає подолати симптоми венеричних захворювань (гонореї, сифілісу, донованозу, хламідіозу). Спеціалізується у проведенні медичних процедур для покращення стану шкіри, інфікованої псоріазом, екземою, атиповим/контактним дерматитами, грибковими формами запалень. Проводить консультації щодо збереження нормального стану шкіри.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.7
Хмельницький вул. Пилипчук, 4 (оф. 5)