Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі алергологи в Хмельницькому

7
8,0
Дерматовенеролог
15 років досвіду
8,50
Дитячий лікар
Дерматовенеролог спеціалізується на проблемах, пов’язаних із висипами, пошкодженнями, запаленнями шкірних покровів людини та захворювань, що передаються статевим шляхом. Здійснює лікувальну та реабілітаційну роботи із хворими на гонорею, сифіліс, донованоз. Надає допомогу при ураженнях шкіри лишаєм, чісоткою, атиповим/контактним дерматитом, псоріазом, екземою, розацеа, грибковими пошкодженнями.
Валентина
03 липня '16р.
9
Была неольшая проблема, доктор справилась на отлично.
Записатися на прийомЗа місяць записані 5 пацієнтів
Хмельницький вул. Пилипчук, 4 (офіс № 5)
Алерголог
45 років досвіду
8,10
Лікар, директор медчного центру Кривицький Леонід Федорович кваліфікований фахівець з галузі алергології. Надає послуги з лікування різних видів алергічної реакції. Допомагає подолати алергічні висипи, дерматити, реніти та впоратися із сезонною алергією. Досліджує алергопроби та відповідно до отриманих результатів підбирає і призначає оптимальні процедури для видужування. Надає консультації щодо стану організму та його реакції на можливі види алергенів.
Тамара
18 серпня '16р.
10
Специалист знающий, лучше всех, к кому я обращалась
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-24
Хмельницький вул. Булаєнко, 51
Дерматовенеролог
9 років досвіду
7,48
Дитячий лікар
Дерматовенеролог займається обстеженням, діагностикою, лікуванням бактеріальних чи вірусних уражень шкіри. Допомагає подолати симптоми венеричних захворювань (гонореї, сифілісу, донованозу, хламідіозу). Спеціалізується у проведенні медичних процедур для покращення стану шкіри, інфікованої псоріазом, екземою, атиповим/контактним дерматитами, грибковими формами запалень. Проводить консультації щодо збереження нормального стану шкіри.
Жанна
05 березеня '17р.
9
Консультировалась у Инны Анатольевны по поводу проведения медицинских услуг для улучшения состояния кожи после атопического дерматита. Комплексное лечение включало в себя прием противовирусных препаратов, наружное использование мазей и гелей, отказ от вредных привычек. Результатом лечения довольна.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-04-24
Хмельницький вул. Пилипчук, 4 (офіс № 5)
Акушер-гінеколог
5 років досвіду
6,60
Акушер-гінеколог спеціалізується на проблемах жіночого здоров’я та особливостях ведення вагітності. Працює над усуненням проявів алергічної реакції у вагітних. Надає консультації щодо змін в організмі з моменту зачаття дитини і до її народження. Займається професійним лікуванням порушень функціональності яєчників, патології шийки матки, ускладнення, що виникають у перед менструальний період, захворювання, викликані віковими змінами організму.
Олена
19 листопада '16р.
8
Тетяна Іванівна заслуговує на довіру. Уважна.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Консультація 195 грн.
Хмельницький вул. Подільська, 93/1 (2 поверх)