Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Лікарі алергологи в Полтаві

7
8,0
Дерматовенеролог
22 роки досвіду
8,37
Лікар вищої категорії Скрипник Влада Анатоліївна спеціалізується в області дерматології та венерології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням шкіри, зовнішніх статевих органів. Лікар займається лікуванням атопічного, контактного дерматиту, грибкових уражень шкіри, псоріазу, гонореї, трихомоніазу, урогенітального кандидозу та хламідіозу. Спеціалізується на проведенні дерматоскопії, мікродермабразії, дермабразії.
Юрий
28 вересня '16р.
10
Оказала помощь в лечении генитального герпеса. Спасибо.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-20
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Дерматовенеролог
28 років досвіду
8,10
Лікар вищої категорії Білаш Наталія Геннадіївна спеціалізується в області дерматології та венерології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням шкіри, зовнішніх статевих органів. Лікар займається терапією контактного та атопічного дерматиту, грибкових уражень шкіри, псоріазу, вітіліго, плоского червоного лишаю, розацеа. Спеціалізується на проведенні дерматоскопії, дермабразії, лікуванні трихомоніазу, хламідіозу, гонореї.
Толик
03 вересня '16р.
8
На ноге появился лишай, обратился к врачу. Все прошло быстро, спасибо за лечение.
Записатися на прийомОстанній запис був 2018-06-20
Полтава пров. Першотравневий, 5 (1-й поверх)
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
10 років досвіду
7,85
Лікар Бєлоножко Юлія Олексіївна спеціалізується в області акушерства та гінекології, ультразвукової діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу жінкам з акушерсько-гінекологічною патологією та пацієнтам, що потребують УЗ-діагностику. Лікар займається лікуванням дисфункці яєчників, захворювань шийки матки, терапією алергії при вагітності. Спеціалізується на УЗД вагітних, органів грудної, черевної та тазової порожнини.
Алена
05 вересня '16р.
10
Прекрасно ориентируется в диагностических методах. Обращалась неоднократно.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Алерголог
22 роки досвіду
7,85
Лікар першої категорії Гіболенко Людмила Ігорівна спеціалізується в області алергології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з алергічними захворюваннями різної етіології. Лікар займається лікуванням алергічного дерматиту, риніту, ринокон’юнктивіту, гострої та хронічної кропив’янки, бронхіальної астми, набряку Квінке, нетипових реакцій на продукти харчування, медикаменти та укуси комах. Спеціалізується на взятті алергопроб.
Никита Дмитриевич
06 листопада '16р.
8
Консультировались по поводу укуса насекомого. Грамотный профессионал! Рекомендую.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Полтава вул. Гетьмана Сагайдачного, 8б
Дерматовенеролог, Косметолог
22 роки досвіду
7,65
Лікар вищої категорії Коблицька Наталія Вадимівна професійний дерматовенеролог, косметолог. Надає медичні послуги у випадках різноманітних висипів, подразнень шкіри. Консультує і лікує пацієнтів від дерматитів (контактного, ати пічного). Поводить діагностику шкірного покрову за допомогою дерматоскопії, визначаючи збудників ураження. При необхідності виконує косметичній пілінг, маски, чистку обличча.
Света
23 серпня '16р.
7
У Натальи Вадимовны полезно не только на процедурах побывать, но и консультацию получить по любым специальным вопросам. Отличный косметолог с большим опытом и глубокими профессиональными знаниями!
Записатися на прийом11 онлайн записів
Консультація 130 грн.
Полтава вул. Небесної Сотні, 81
Пульмонолог
7,05
Лікар-пульмонолог Бойко Дмитро Миколайович надає детальну консультацію щодо діагностики, способів лікування та профілактики захворювань дихальних шляхів. Зокрема, лікує атопічну бронхіальну астму. Проводить торакоскопію, спірометрію, трахеотомію, ЕКГ. Завідувач кафедри, доцент, доктор медичних наук.
Горденко Надія
27 листопада '17р.
9
Я звернулася до лікаря у важкому стані, попередньо лікуватись в багатьох" спеціалістів".Дмитро Миколайович - лікар від Бога. Вже після першої консультації і прийому призначеного лікарем лікування,відчула значне полегшення. На даний час почуваюся добре. Продовжую стежити за своїм здоров'ям з допомогою Дмитра. Дуже Вам вдячна.
Записатися на прийом18 онлайн записів
Дерматовенеролог
6 років досвіду
6,85
Лікар Гриценко Катерина Євгенівна спеціалізується в області дерматовенерології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями шкіри, венерологічними захворюваннями. Лікар займається терапією контактного дерматиту, грибкових уражень шкіри та нігтів, вітіліго, псоріатичного ураження шкіри. Спеціалізується на проведенні дермабразії, дерматоскопії, лікуванні гонореї, трихомоніазу та хламідіозу.
Сергей
02 листопада '17р.
10
Оказала помощь в исправлении косметических дефектов кожи (в т.ч. лица). Грамотный и отзывчивый специалист. Нет претензий к её работе. Спасибо и успехов!
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Полтава вул. Степового фронту, 29