Улинець Інна Олександрівна

Лікар-терапевт, ревматолог
Лікар спеціалізується на усуненні вірусних та респіраторних захворювань. Проводить консультативні прийоми, назначає комплекс діагностичних заходів. Лікує артрит, артроз, бурсит, подагру та інші захворювання суглобних тканин. Прийом проводиться по індивідуальному запису.

Алексей Григорьевич
Буквально месяц назад у меня началась интенсивная боль в суставах, чувствую дискомфорт, как будто какое-то воспаление. Долго не затягивал, обратился к Инне Александровне. После проведения диагностики был поставлен диагноз подагры. Назначенная диета и употребление медицинских препаратов, значительно улучшило мое самочувствие. Советую к ней обращаться.

• 2011–2017 рр. — навчання у Тернопільському державному медичному університеті ім. І. Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 2017–2019 рр. — інтернатура за спеціальністю «Внутрішні хвороби» на базі Тернопільської університетської лікарні.