Шпур Василь Йосипович

Уролог
лікар другої категорії
Лікар ІІ кваліфікаційної категорії. Займається діагностикою та лікуванням захворювань сечостатевої системи у чоловіків та сечової системи у жінок. Володіє знаннями в області онкоурології.

Ирина Николаевна
Свою мочекаменную болезнь я лечила в Василия Йосиповича. Толковый врач. За несколько недель нам удалось выгнать все камни и песок. Сейчас мои почки чистые. Теперь буду придерживаться рекомендаций Василия, чтобы болезнь не восстановилась.
Степанія Петрівна
Лікар високої кваліфікації. Професійно із знанням визначив проблеми і призначив відповідно протокол лікування, який приніс позитивні результати

• 2005 – 2011 рр. - Тернопільський державний медичний університет ім. І.Я. Горбачевського за спеціальністю «Лікувальна справа».
  • 2011-2013 рр. – інтернатура зі спеціальності «Урологія» на базі КМКЛШМД міста Львова.
  • З 2013 р.- лікар - уролог Зборівської ЦРЛ.

• 2014 р. – Курси інформації та стажування « Дитяча урологія» в ТОДКЛ.
  • 2015 р. – стажування по УЗ-діагностиці в ТУЛ.
  • З 2016 р. – лікар приймального відділення Зборівської ЦРЛ.
  • З 2017 р. - завідувач відділенням приймального відділення Зборівської ЦРЛ.
  • 2017 р. - курси тематичного удосконалення по спеціальності «Онкоурологія» в Львівському національному медичному університеті імені Данила Галицького.
  • 2018 р. - отримав другу категорію зі спеціальності «Урологія».