Новицкая Ирина Анатольевна

Стоматолог
Врач первой категории
Врач специализируется на лечении заболеваний ротовой полости и устранении дефектов зубного ряда. Разрабатывает индивидуальные схемы терапии и профилактики зубов. Проводит мероприятия по подготовке ротовой полости к имплантации. Пломбирует зубы, восстанавливает эстетику.

Шикарний лікар, розповідає тільки правду, та все по суті. Рекомендує дійсно ефективне лікування. Процедури проводить швидко та ефективно. Я вже не вперше на прийомі. І завжди задоволена. Обов'язково буду звертатися і рекомендувати.
Вероніка
Відмінний лікар. Максимально уважне ставлення і високий рівень професіоналізму. Прийом пройшов у добродушній обстановці. Все детально розповіла та пояснила для чого кожна з маніпуляцій. В подальшому буду йти тільки до неї. Дякую !

• В 2000 году закончила Национальный медицинский университет имени А. А. Богомольца
  • В 2005 году окончила интернатуру

• «Local anaesthesia: update on drugs, techniques and complications», 2003
  • «Сучасні методи лікування карієсу та його ускладнень у дітей», 2004
  • «Оперативные техники восстановления жевательной группы зубов прямыми и непрямыми реставрациями. Консервативная стоматология современными материалами», Киев, 2004
  • Освітня програма для стоматологів «Університет Blen-a-Med», 2005-2006
  • «Актуальні питання терапевтичної стоматології», 2005
  • «Актуальні питання в дитячій стоматології», 2006
  • «Стоматологія дитячого віку», 2006
  • «Сучасні технології лікування і профілактики в практичній стоматології», Киев, 2007
  • «Восстановление зубов эластичными штифтами», Киев, 2008
  • «Сучасні технології лікування і профілактики в практичній стоматології», Киев, 2010
  • «Практична стоматологія — пріоритет розвитку та новації», Киев, 2011
  • «Сучасні технології лікування і профілактики в практичній стоматології», Киев, 2011
  • «Современные методы лечения кариеса зубов у детей», 2012
  • «Spectrum — 16 years of clinical success. Competence and perfection», Киев, 2012
  • «Ultrasonics: An Evidenced Based Approach to Non Surgical Periodontal Therapy in Kiev, Ukraine», 2012
  • «Сучасні тенденції в реставраційній стоматології. Фактори, що впливають на успіх реставрації. Механізм адгезії. Переваги та перспективи клінічного використання різних поколінь адгезивних систем.» Киев, 2012
  • «Неотложная помощь при соматической патологии в практике врача-стоматолога», Киев, 2013
  • «Сучасні технології лікування і профілактики в практичній стоматології», Киев, 2013
  • «Процедура эндодонтического лечения в повседневной стоматологической практике. Как различные клинические ситуации влияют на наши решения?» Киев, 2014
  • «Сучасні стратегії профілактики та лікування стоматологічних захворювань: світовий досвід та перспективи розвитку», 2014
  • «Комплексный подход при восстановлении жевательной группы зубов (моляров и премоляров)», Киев, 2015
  • «Сучасні стратегії профілактики та лікування стоматологічних захворювань: світовий досвід та перспективи розвитку», 2016
  • «Сучасне ендодонтичне лікування», Киев, 2017
  • «Paediatric Dentistry. New Generation», Киев, 2018
  • «Відновлення та ендодонтія тимчасових зубів», 2018
  • «Единство технологий и природы для безупречных прямых реставраций фронтальных и боковых зубов», Одесса, 2018