Новицька Ірина Анатоліївна

Стоматолог
Лікар першої категорії
Лікар спеціалізується на лікуванні захворювань ротової порожнини та усунення дефектів зубного ряду. Розробляє індивідуальні схеми терапії і профілактики зубів. Проводить заходи з підготовки ротової порожнини до імплантації. Пломбує зуби, відновлює естетику.

Шикарний лікар, розповідає тільки правду, та все по суті. Рекомендує дійсно ефективне лікування. Процедури проводить швидко та ефективно. Я вже не вперше на прийомі. І завжди задоволена. Обов'язково буду звертатися і рекомендувати.
Вероніка
Відмінний лікар. Максимально уважне ставлення і високий рівень професіоналізму. Прийом пройшов у добродушній обстановці. Все детально розповіла та пояснила для чого кожна з маніпуляцій. В подальшому буду йти тільки до неї. Дякую !

• 2000 р. — закінчила Національний медичний університет імені О. О. Богомольця.
  • У 2005 році закінчила інтернатуру

• "Local anaesthesia: update on drugs, techniques and complications", 2003
  • "Сучасні методи лікування карієсу та його ускладнень у дітей", 2004
  • "Оперативна техніка відновлення жувальної групи зубів прямими і непрямими реставраціями. Консервативна стоматологія сучасними матеріалами", Київ, 2004
  • Освітня програма для стоматологів " Університет Blen — a — Med", 2005-2006
  • "Актуальні питання терапевтичної стоматології", 2005
  • "Актуальні питання в дитячій стоматології", 2006
  • "Стоматологія дитячого віку", 2006
  • "Сучасні технології лікування і профілактики в практичній стоматології", Київ, 2007
  • "Відновлення зубів еластичними штифтами", Київ, 2008
  • "Сучасні технології лікування і профілактики в практичній стоматології", Київ, 2010
  • "Практична стоматологія — пріоритет розвитку та новації", Київ, 2011
  • "Сучасні технології лікування і профілактики в практичній стоматології", Київ, 2011
  • "Сучасні методи лікування карієсу зубів у дітей", 2012
  • "Spectrum — 16 years of clinical success. Competence and perfection", Київ, 2012
  • "Ultrasonics: An Evidenced Based Approach to Non Surgical Periodontal Therapy in Kiev, Ukraine", 2012
  • "Сучасні тенденції в реставраційній стоматології. Фактори, що впливають на успіх реставрації. Механізм адгезії. Переваги та перспективи клінічного використання різних поколінь адгезивних систем".Київ, 2012
  • "Невідкладна допомога при соматичній патології в практиці лікаря-стоматолога", Київ, 2013
  • "Сучасні технології лікування і профілактики в практичній стоматології", Київ, 2013
  • "Процедура эндодонтического лікування в повсякденній стоматологічній практиці. Як різні клінічні ситуації впливають на наші рішення?" Київ, 2014
  • "Сучасні стратегії профілактики та лікування стоматологічних захворювань: світовий досвід та перспективи розвитку", 2014
  • "Комплексний підхід при відновленні жувальної групи зубів (моляров і премоляров)", Київ, 2015
  • "Сучасні стратегії профілактики та лікування стоматологічних захворювань: світовий досвід та перспективи розвитку", 2016
  • "Сучасне ендодонтичне лікування", Київ, 2017
  • "Paediatric Dentistry. New Generation", Київ, 2018
  • "Відновлення та ендодонтія тимчасових зубів", 2018
  • "Єдність технологій і природи для бездоганних прямих реставрацій фронтальних і бічних зубів", Одеса, 2018