Король Светлана Алексеевна

Стоматолог-терапевт
Врач занимается эстетическим восстановлением зубного ряда. Предоставляет услуги по санации ротовой полости. Ведет подготовку к протезированию. Посредством современного оборудования удаляет кариес и камни. Лечит пульпит, периодонтит, ставит пломбы.

Інга
Спасибі лікарю. Все пройшло добре, мені сподобалося. Лікар досить чітко пояснив діагноз, приділив час і мені, і дружині. Все було максимально докладно і часу ніхто не шкодував. Неодмінно прийду ще на прийом! Дякую за кваліфікацію та знання!
Ігор
Дуже професійно, мені сподобалося, розповів все про мої зуби - що є, і що чекає, якщо не лікувати. На відміну від інших лікарів які обмежувалися лише діагностикою тієї проблеми, з якою я прийшов. Уже проходжу лікування. Усім задоволений!

• В 1997 году окончила Украинскую медицинскую стоматологическую академию, Полтава.

• Актуальные вопросы клинической парадонтологии, 2011.
  • Пародонтальна пластична хірургія для закриття множинних рецесій, Львов, 2011.
  • Ендодонтія за правилами 4: Сучасні підходи, Белый Град.
  • V Стоматологічний міжнародний конгрес "Клінічна пародонтологія - погляд у майбутнє", Киев, 2013.
  • Курс обучения реставрационной терапии, Полтава, 2015.