Максимович Руслана Ярославівна

Терапевт
Терапевт Максимович Руслана Ярославівна займається лікуванням хвороб дихальної, сечовидільної, ендокринної, гепатобіліарної системи, серцево-судинної системи. Діагностує та призначає лікувальну терапію при алергічних захворюваннях.

Максимович Руслана Ярославівна гарний лікар терапевт з багаторічним досвілом роботи. Неодноразово допомагала її консультація, оскільки маю певні проблеми з ендокринною системою. Завжди влучні поради та дієві методи лікування та профілактики.
Максимович Руслана Ярославівна чудовий спеціаліст терапевт, якому довіряє вся наша родина. Лікар чудово знається на своїй роботі починаючи від звичайної застуди і закінчуючи куди серйознішими хворобами.
Юрій
20 квітня '20р.
Максимович Руслана Ярославівна прекрасний фахівець своєї справи. Неодноразово якісно лікувала мене та родину. Ніколи не відмовляла надати необхідну консультацію чи призначити ефективне лікування.

• Закінчила Тернопільський державний медичний університет ім. І. Я. Горбачевського.