Куліш Христина Миколаївна

Дерматовенеролог
Лікар Куліш Христина Миколаївна проводить пілінги, спеціалізується в області апаратної косметології . Розробляє індивідуальні схеми відновлення шкірних покривів на підставі загального стану пацієнта. Використовує безпечні та ефективні методики впливу, засновані на сучасних косметичних препаратах.

Аделіна
Куліш Христина Миколаївна, лікар косметолог, що спеціалізується на пілінгових методиках догляду за шкірою. Якщо чесно то я ще не зустрічала кращого спеціаліста. Кожного разу робота на найвищому рівні.
Особисто для мене найбільш ефективним доглядом за шкірою є апаратна косметологія. Завжди з великою радістю відвідую лікаря-косметолога Куліш Христину Миколаївну. Першокласний спеціаліст.

• Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.

• Диплом косметолога, школа косметології "Персона Люкс". Дипломи за участь у наукових конференціях студентів та молодих вчених ЛНМУ (2017-2019рр). Проходила лекційні та практичні заняття (mediderma, isclinical, Anna loton, sesderma, PSA Skin).