Козловський Устим Богданович

Дерматовенеролог
Дерматовенеролог Козловський Устим Богданович спеціалізується на методиці лазерного шліфування. Також займається видаленням новоутворень за допомогою лазерних та апаратних методик.

Мирослава
Нещодавно довелося застосовувати методику лазерного видалення новоутворення, яку провів молодий, але талановитий лікар Козловський Устим Богданович. Уважний до деталей та використовує індивідуальний підхід до кожного пацієнта.
Лазерне шліфування шкіри одна з популярних методик, що використовуються для корекції зморшок та розгладження рельєфу рубців. Хочу сказати, що найкраще в нашому місті дану процедуру проводить Козловський Устим Богданович.
Андрій
Дуже хороший спеціаліст, чуйна і приємна у спілкуванні людина. Однозначно рекомендую.
Неля
Ви професіонал своєї справи!
Наталі
Дуже хороший спеціаліст

• Буковинський державний медичний університет.

• Пройшов курси дерматоскопії новоутворів шкіри, а також курси видалення новоутворів шкіри

• Член асоціації дерматовенерологів України. Учасник щорічних Київських дерматологічних днів.