Фетман Фелікс Львович

Уролог, Андролог
лікар вищої категорії
Лікар вищої категорії Фетман Фелікс Львович спеціалізується в області урології. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюванням сечовидільної та чоловічої статевої системи. Лікар займається лікуванням доброякісної гіперплазії простати, проститу, уретриту, орхіту. Спеціалізується на терапії сечо-кам’яної хвороби, ниркової коліки, циститу, гломерулонефриту та пієлонефриту. Також займається лікуванням чоловічого безпліддя.

Володимир
До Фетману довелося звернутися через проблеми делікатного характеру. Фелікс Львович допоміг позбутися їх. Досвідчений уролог, уважний, що не розводить на дорогі ліки. Сподобалося!
Рита
Лечение цистита проведено на высшем уровне. Спасибо!

• 1997 г. — Вінницький государственній медичний університет, спеціальність "Лікувальна справа";
  • 2003 г. — Київська медична академія післядипломної освіти, інтернатура по спеціальності "Урологія".