Дячук Роман Сергійович

Сімейний лікар, УЗД-спеціаліст
Лікар Дячук Роман Сергійович спеціалізується в області сімейної медицини та ультразвукової діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями терапевтичного профілю, проводить вакцинацію. Лікар займається лікуванням запальних захворювань дихальної, травної, сечовидільної системи. Спеціалізується на проведенні УЗ-діагностики головного мозку, органів черевної порожнини, органів малого тазу, нирок та серця. Має першу категорію з сімейної медицини.

Георгий
Огромное спасибо Дячуку за высокий профессионализм, компетентность и доброжелательное отношение ко мне. Желаю ему крепкого здоровья и много благодарных пациентов.
Олена
25 травня '16р.
Дячук - лікар на своєму місці. Уважний і обізнаний фахівець, лікування провів грамотно, сподобалося, що завжди доступний для консультацій.

• 2006 р. Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова
  • 2006-2008 р. інтернатура з сімейної медицини на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
  • 2014 р. спеціалізація з ультразвукової діагностики на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

Курси

• 2013 р. ТУ «Організація і порядок надання спеціалізованої і профілактичної допомоги»
Схожі спеціалісти:
Дерматолог, терапевт, рефлексотерапевт, невролог, трихолог, эпилептолог
Семейный врач, Терапевт, Кардиолог