Cервіс "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Дячук Роман Сергійович

8,10
Консультація 150 грн.
Лікар Дячук Роман Сергійович спеціалізується в області сімейної медицини та ультразвукової діагностики. Надає консультативну, діагностичну та терапевтичну допомогу пацієнтам з захворюваннями терапевтичного профілю, проводить вакцинацію. Лікар займається лікуванням запальних захворювань дихальної, травної, сечовидільної системи. Спеціалізується на проведенні УЗ-діагностики головного мозку, органів черевної порожнини, органів малого тазу, нирок та серця. Має першу категорію з сімейної медицини.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Соборна, 46а

Відгуки пацієнтів

Георгий
17 липня '16р.
Огромное спасибо Дячуку за высокий профессионализм, компетентность и доброжелательное отношение ко мне. Желаю ему крепкого здоровья и много благодарных пациентов.
9
Олена
25 травня '16р.
Дячук - лікар на своєму місці. Уважний і обізнаний фахівець, лікування провів грамотно, сподобалося, що завжди доступний для консультацій.
10
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • 2006 р. Вінницький національний медичний університет ім. М.І. Пирогова
  • 2006-2008 р. інтернатура з сімейної медицини на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика
  • 2014 р. спеціалізація з ультразвукової діагностики на базі Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П.Л. Шупика

Курси

  • 2013 р. ТУ «Організація і порядок надання спеціалізованої і профілактичної допомоги»