Ткаченко Юрій Володимирович

УЗД-спеціаліст
лікар першої категорії
Лікар Ткаченко Юрій Володимирович, спеціаліст першої кваліфікаційної категорії з УЗД. Надає консультативні послуги, та проводить процедуру ультразвукової діагностики. На основі результатів досліджень внутрішніх органів та систем організму людини виявляє стадію захворювання, наявність функціональних патологій, робить попередній висновок стосовно хвороб.

Лікар працює в клініках:
Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)
Львів вул. Угорська, 17 р.Сихівський
Львів вул. Угорська, 17 р.Сихівський

Дима
Был у Юрия Владимировича на приеме, записался заранее. Был приятно удивлен его отношению. Комментировал весь процесс, все объяснял и даже на вопросы ответил. Сразу нашел причину общего ухудшения состояния.
Назар
Юрий Владимирович делал мне УЗИ. Сразу при обследовании нашел очаг поражения. Все объяснил и разъяснил. Узнал от него много исчерпывающей информации. Вполне адекватный специалист.

• 2003 р. - Львівський національний медичний університет ім. Данила Галицького.
  • 2005 р. – інтернатура за спеціальністю "хірургія" на базі 2-го хірургічного відділення Львівської обласної клінічної лікарні.

Курси

• 2007 р. – спеціалізація з ультразвукової діагностики на базі ФПДО Львівського державного медичного університету.
Схожі спеціалісти:
Кардіолог, Функціональний діагност