Рум'янцева Дарія Вадимівна

УЗД-спеціаліст
Врач диагност, радиолог, оказывает помощь пациентам при диагностировании заболеваний молочных желез, патологий лимфатических узлов, сосудов, вен и артерий конечностей. Специализируется на ультразвуковых исследованиях предстательной и щитовидной желез, почек, надпочечников. Имеет опыт в проведении УЗИ органов брюшной полости, дуплексного сканирования сосудов. Румянцева Дарья Вадимовна член Ассоциации акушеров-гинекологов Украины.

Львів вул. Івана Огієнка, 3 (у приміщенні клінічної з/д лікарні) р.Галицький (Центр)

Вадим
Дарія Вадимівна робила мені ультразвукове обстеження. Процедура пройшла швидко, попередній діагноз вона озвучила. Все швидко та професіонально.
Була у Дарії Вадимівни на процедурі ультразвукової діагностики, вона дуже уважна, бачить найдрібніші деталі. Я ходжу тільки до неї, адже впевнена, що завдяки її діагностиці, я отримаю найточніші діагнози.
Марта
Все сподобалося, лікар професійно підходить до обстеження, все гарно пояснила. Я задоволена.

• 2011 р. - Львівський національний медичний університет ім. Д. Галицького, спеціальність лікувальна справа;
  • 2013 р. - Інтернатура за спеціальністю радіологія.

• Асоціація акушерів-гінекологів України.
Схожі спеціалісти:
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст