Маєвська Ірина Олегівна

Акушер-гінеколог, УЗД-фахівець
Лікар другої категорії
Доктор Маєвська Ірина Олегівна - акушер-гінеколог, фахівець з ультразвукової діагностики. Спеціалізується на захворюваннях органів малого таза, ліквідує патології запального характеру. Допомагає жінкам відновити менструальний цикл, веде облік вагітних. У своїй практиці використовує метод простий і розширеної кольпоскопії. Приймає за попереднім записом.

Київ вул. Петрицького, 17 (ЖК "Відпочинок") м.Святошин1410м.Житомирська186

Ірина Олегівна дуже уважна, доброзичлива, відчувається професіоналізм і знання останніх рекомендацій. Дуже рекомендую цього фахівця!!!
Маша
Ирина Олеговна Маевская - врач, которого смело рекомендую. Очень довольна ее подходом к лечению и просто, человеческим вниманием к проблеме каждого пациента. Наблюдаюсь у нее второй год, привела свою маму. Грамотный врач, не назначающий кучу препаратов, как некоторые. Спасибо) Мария, 27 лет.
Алёна
Обратилась к Ирине Олеговне по рекомендации подруги. Очень довольна - внимательный и очень терпеливый доктор, планирую и дальше наблюдаться у нее. Удобно, что в одном месте можно сдать все анализы, сделать узи (была в клинике "МедЛена" на Святошино).
Александра
Наблюдаюсь у Ирины Олеговны уже второй год - очень внимательный доктор, назначенное ею лечение помогло! Всем довольна и рекомендую обращаться к ней.