Лікарі в Києві (метро Голосіївська)

Юрий
Добрий день , я Савченко Юрий Александрович в январе 2023 года бил на приеме у доктора Кириенко Валентини Теодоровни . Сегодня 21 мая 2023 года . Курс лечения провел так как мне написал Доктор , В результате 20 кг сбросил и все что мне прописивал Доктор я делал Результатом просто очень доволен , все наладилось , все Ок , Очень Рекомендую Непожалеете Очень квалифицированний Доктор Кириенко В Т , ( УМНИЧКА) Дай бог ей Здровья Счастья и Успезов в работе.!!!!!
30 листопада '-1 г.
Это самый лучший доктор, которого я когда либо встречала! Внимательный, знающий, специалист высокого уровня.
Алла Бевза
Потрапила до Валентини Теодорівни у 2017 році в тяжкому декомпенсованому стані (цироз печінки, геп. В + аутоімунний). На той час мене вже просто «футболили» звідусіль, транспланція була рекомендована ще з 2015 року. Валентина Теодорівна не побоялася мені допомогти, вона мені встановила правильний діагноз і підібрала терапію. Вже через 4 місяці В гепатит був вилікуваний, аутоімунний теж допомогла мінімізувати. Я ожила! Зараз я чекаю на пересадку, і маю надію, що все буде добре. Валентині Теодорівні я зобов‘язана своїм життям. Я безмежно захоплююся її професіоналізмом, самовідданістю і людяністю! Дай, Боже, їй здоров‘я і благополуччя!
30 листопада '-1 г.
Игорь Николаевич - врач вычшей категории. Он грамотно и правильно подобрал для меня лечение. Во всех вопросах всегда ответит, проконсультирует, поможет. Очень благодарна этому человеку!
13 березеня '18 г.
Нефролог, Терапевт, Ревматолог, Кардіолог
Доктор Ігор Родін досвідчений фахівець з нефрології, спеціалізується на лікуванні ниркової недостатності, резистентного нефрологічного синдрому, діабетичної нефропатії, набрякового синдрому (якщо у пацієнта діагностована важка форма серцевої недостатності). Лікар проводить плазмаферез, гемосорбцію, гемодіаліз.
Записатися на прийом24 онлайн записи
Консультація 2000 грн.
Інфекціоніст
Лікар здійснює консультативний прийом пацієнтів із інфекційними захворюваннями. Надає рекомендації за результатами лабораторних аналізів, призначає та коригує лікування. Лікує вірусні гепатити, цироз печінки, хворобу Лайма, TORCH-захворювання, аскаридоз, опісторхоз, лямбліоз, кір та інші патології.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-26
Акушер-гінеколог
Лікар спеціалізується в області акушерства та гінекології. Займається розробкою індивідуальних схем лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом. Лікує порушення менструального-оваріального циклу, мастопатії, кісти яєчників, клімактеричний синдром і метаболічний синдром. Виконує введення і видалення внутрішньоматкових контрацептивів.
Отоларинголог, отоларинголог дитячий
Доктор займається діагностикою та терапією широкого спектра отоларінгологічних захворювань. Виконує промивання мигдалин і носа. Проводить пункцію гайморової пазухи, парацентез барабанної перетинки і тампонаду носа. Лікує гострі і хронічні фарингіти, ангіни, зовнішні і середні отити.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог
Лікар акушер-гінеколог вищої кваліфікаційної категорії, доктор медичних наук. Займається розпізнаванням, лікуванням і профілактикою гінекологічних хвороб, патологій жіночого репродуктивного здоров'я. Надає допомогу з діагностики та усунення ендокринних порушень у репродуктивний період. Веде прийом пацієнтів, проводить профілактичні огляди, надає консультативну допомогу. Надає професійну допомогу у лікуванні запальних хвороб органів малого тазу, патологій жіночих статевих органів, безпліддя.
УЗД-фахівець
Доктор Швирьова Анна Сергіївна спеціалізується в області ультразвукової діагностики та радіології. Проводить профілактичні і діагностичні дослідження дорослим і дітям (УЗД, рентгенографія). Зокрема, виконує УЗД органів черевної порожнини, УЗД органів малого таза. Виробляє розшифровку результатів досліджень і здійснює постановку діагнозу. Має досвід роботи зі стаціонарними хворими кардіологічного, пульмонологічного, гастроентерологічного профілю.
Акушер-гінеколог, Гінеколог-ендокринолог, УЗД-фахівець
Лікар акушер-гінеколог вищої категорії. Має ступінь доктора медичних наук. Спеціаліст в області ендокринної гінекології та ультразвукової діагностики. Основний напрямок діяльності — органозберігаючі лікування міоми матки із застосуванням сучасних малоінвазивних методик. Володіє технікою проведення емболізації маткових артерій, гістеро- і лапароскопічного видалення міоматозних вузлів. Надає лікарську допомогу при гормональних синдромах (синдром полікістозних яєчників, гіперпролактинемія) та інших гінекологічних патологіях.
Акушер-гінеколог
Лікар Тутченко Тетяна Миколаївна — акушер-гінеколог. Протягом 13 років займається терапією запальних та інфекційних захворювань репродуктивної системи. Спеціалізується в області гінекології. Веде облік вагітності. Допомагає жінкам відновити цикл. Займається плануванням вагітності.
Уролог
Проводить лікування пухлин сечового міхура, усі види оперативних втручань на уретрі, корекцію патологій розвитку сечовивідних шляхів, лікування нетримання сечі у жінок.
Хірург, Онколог, Маммолог
Лікар мамолог, онколог, хірург вищої кваліфікаційної категорії, займається діагностуванням та лікуванням доброякісних і злоякісних новоутворень. Спеціалізується на консервативному й оперативному лікуванні патологій молочних залоз (мастит, гінекомастія, мастопатія, гіпертрофія і рак молочної залози, папіломавірусна інфекція). Проводить радикальну резекцію і трепанобіопсію молочної залози. Поминчук Денис Володимирович, кандидат медичних наук, член Європейської Асоціації медичних онкологів (ESMO). Має 23 наукові публікації та 2 патенти на винахід.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9.8