Ейсмонт Інна Василівна

Акушер-гінеколог
Лікар першої категорії
Лікар спеціалізується в області акушерства та гінекології. Займається розробкою індивідуальних схем лікування інфекцій, що передаються статевим шляхом. Лікує порушення менструального-оваріального циклу, мастопатії, кісти яєчників, клімактеричний синдром і метаболічний синдром. Виконує введення і видалення внутрішньоматкових контрацептивів.

Алла
Решила воспользоваться комплексным обследованием Женского здоровья по акции, если честно то опасалась что за такую цену доктор будет молодой и неопытный, но оказалось все хорошо и по-честному. Доктор Инна Васильевна очень приятная, хорошо объясняет, дает дельные советы. Рада, что получилось выгодно пройти обследование у хорошего доктора!
Спасибо что помогаете женщинам в возрасте "за ..."! не отмахиваетесь от проблем со словами "это нормально в столько-то лет"! Вот постараться помочь человеку даже если его проблемы закономерны для возраста - это нормально! Еще раз спасибо! Буду обращаться снова!
Хороший, знающий и понимающий врач! побольше бы таких!
Алена
30 травня '18р.
Есть у меня одна проблема уже очень давно. Хочешь или не хочешь а приходится обращаться часто. Поэтому у меня на первом месте мой комфорт на приеме и действенность назначенного лечения. Именно у Инны Васильевны я нашла то, что нужно. Спасибо за помощь!
Карина
07 травня '18р.
Отличный специалист который помогает! Рекомендую как знающего и честного врача!
23 квітня '18р.
Обращаюсь к Ирине Васильевне уже не в первый раз и за это время поняла, что не хочу ходить больше к другим докторам, даже если они ближе к дому или дешевле по приему. Атмосфера на приеме дружелюбная, не чувствуешь себя неудобно или стеснительно. Спасибо за такое хорошее отношение и адекватную помощь!
Алина
Хороший специалист,все доступно объясняет,Инна Васильевна спасибо за вам.
Хорошый специалист .Огромное спасибо Инне Васильевне ,за ее профессионализм ,доброту ,подход к пациентам .Всегда очень корректно и понятно рассказывает .С ее помощью ,я выносила и родила двух здоровых сыновей.При том ,что со здоровьем были проблемы .Всем советую !!!!
Лера
Отличный специалист! Мне было приятно находиться у нее на приеме. Здоровье - самое ценное,что есть у человека. И очень важно кто помогает вам решить ваши вопросы. Я этому доктору доверяю.

• 2003 p. — Буковинська державна медична академія;
  • 2005 p. — інтернатура на кафедрі акушерства, гінекології та репродуктології Національної медичної академії післядипломної освіти ім. П. Л. Шупика МОЗ України на базі пологового будинку № 4.

• 2005 p. — участь в науково-практичній конференції «Гормони і репродуктивне здоров'я жінки»;
  • 2006 p. — участь в науково-практичній конференції «Сучасні підходи до діагностики і терапії кандидозу»;
  • 2006 p. — навчання в школі-семінарі «Ведення менопаузи у жінок з ендокринними захворюваннями»;
  • 2007 p. — участь в медичному дискусійному клубі «Основи медичної генетики для акушерів-гінекологів»;
  • 2008 p. — участь у Міжнародній науково-практичній конференції «Здоровий розвиток — заради майбутніх поколінь. Сучасний погляд на питання контрацепції та вагінальних інфекцій»;
  • 2009 p. — участь в семінарі «Школа клімактерія»;
  • 2009 p. — ПАЦ по акушерства і гінекології;
  • 2012 p. — участь в навчальному семінарі «Нові можливості репродукції»;
  • 2012 p. — ТУ Сучасна діагностика (кольпоскопічний скринінг), профілактика (вакцинація) та лікування захворювань при патології шийки матки;
  • 2012 p. — участь в науково-практичній конференції «Просунутий курс репродуктології»;
  • 2012 p. — участь в науково-практичній конференції «Актуальні питання лабораторної діагностики»;
  • 2012 p. — участь в навчальному семінарі «Актуальні проблеми ендокринної гінекології»;
  • 2012 p. — участь в науково-практичній конференції «Гармонія гормонів — основа здоров'я жінку. Вибрані лекції»;
  • 2013 p. — ТУ Основні аспекти допоміжних репродуктивних технологій;
  • 2013 p. — ТУ Робота жіночих консультацій, дитячих поліклінік в охороні репродуктивного здоров'я населення;
  • 2013 p. — участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю «Гармонія гормонів-основа здоров'я жінки»;
  • 2013 p. — участь в навчальному семінарі «Репродуктивне здоров'я сім'ї- проблеми безплідного шлюбу»;
  • 2014 p. — участь в роботі національного циклу семінарів «Здоров'я матері, плода та новонародженого»;
  • 2014 p. — участь у науково-практичній конференції з міжнародною участю «Гармонія гормонів — основа здоров'я жінки»;
  • 2014 p. — участь в роботі національного циклу семінарів «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги»;
  • 2014 p. — ПАЦ «Акушерство і гінекологія»;
  • 2014 p. — ТУ «Кольпоскопія акушерстві та гінекології»;
  • 2015 p. — участь у Міжнародній науково — практичній конференції «Актуальні проблеми акушерської ендокринології та перинатології»;
  • 2015 p. — участь в науково-практичній конференції «Імунологічні аспекти в акушерстві та гінекології»;
  • 2015 p. — участь в науково-практичній конференції «Медична турбота про якість жіночого здоров'я в різні періоди життя»;
  • 2015 p. — ТУ "Основи репродуктології";
  • 2015 p. — участь в роботі національного циклу семінарів «Здоров'я матері, плода та новонародженого»;
  • 2015 p. — участь в науково-практичній конференції «Гармонія гормонів — основа здоров`я жінки» (Актуальні питання гінекології дітей і підлітків);
  • 2015 p. — участь в роботі національного циклу семінарів «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги»;
  • 2015 р. — участь в науково-практичній конференції «Гармонія гормонів — основа здоров'я жінки» (Школа клімактерії);
  • 2015 p. — участь в семінарі «Актуальні аспекти репродуктивної медицини»;
  • 2016 p. — ТУ «Фармакотерапія захворювань внутрішніх органів»;
  • 2016 р. — участь в роботі національного циклу семінарів «Міжнародні та вітчизняні стандарти надання гінекологічної допомоги»;
  • 2016 р. — участь в науково-практичній конференції з міжнародною участю «Жіноче здоров'я XXIстоліття.Стратегія і тактика рішень міждисциплінарних проблем естетичної гінекології»;
  • 2017 p. — ТУ «Особливості ведення вагітності при гострій хірургічній та гінекологічній патології»;
  • 2017 p. — участь в роботі III Міжнародного конгресу: «Жіноче здоров'я XXI століття: Внутрішньоматкова патологія і міждисциплінарні проблеми»;
  • 2017 p. — участь в науково-практичній школі-семінарі «Репродуктивне здоров'я жінки 40+»;
  • 2017 p. — участь в науково-практичній конференції «здоров'я матері — основа здоров'я»;
  • 2017 р. — участь в міжнародній медичній конференції «SynevoDay 10 років здоров'я в цифрах»;
  • 2017 p. — участь в науково-практичній школі-семінарі: «Захворювання молочних залоз від виявлення до лікування»;
  • 2017 р. — участь в симпозіумі DECALASERPROFMEETING — 2017: «Естетика в гінекології: лазери, хірургія, ін'єкції, нитки»;
  • 2017 p. — навчання в MedicalSchool по темі:«Інтимна контурна пластика із застосуванням філерів, мезониток і PRP»;
  • 2017 p. — проходження тренінгу: «Основи медицини плода»;
  • 2018 p. — ТУ «Актуальні питання репродуктивного здоров'я жінок»;
  • 2018 p. — участь в науково-практичному семінарі «Мистецтво підтримки здоров'я жінки»;
  • 2018 р. — тренінг експерт-курс «Сучасні лазерні технології. Від заснування до практичного застосування»;
  • 2018 p. — спеціалізація з ультразвукової діагностики;
  • 2018 p. — участь в науково-практичному семінарі з міжнародною участю «Репродуктивна ендокринологія — міждисциплінарні підходи» — «Чоловік в житті жінки: погляд гінеколога».