Терлецька Наталія Володимирівна

31 рік досвіду
Лікар першої категорії
Консультація 890/990 грн.
Викликати додому
Наталія Володимирівна спеціалізується в області акушерства, гінекології. Великий досвід роботи УЗД-діагностом. Надає консультативні послуги з діагностування та лікування: гінекологічних порушеннях (вагітність в анамнезі, патологія шийки матки). Веде вагітних і жінок з безпліддям. Проводить ультразвукові дослідження органів малого таза (трансвагінальне і трансабдоминальное). Виявляє вроджені аномалії розвитку плода (за допомогою скринінгу). Надає допомогу при плануванні сім'ї, проводить діагностично-лікувальні операції.

Лікар працює в клініках:
Київ вул. Оноре де Бальзака, 85 А р.Деснянський

22 квітня '17р.
Однажды, мне мой гинеколог сказала, что мамой я никогда не стану, ведь у меня бесплодие. Но я не опустила руки, и решила проконсультироваться у других специалистов. Так я познакомилась с Натальей Владимировной. Она дала мне крохотную надежду, и сделала вес возможное. Сейчас у меня есть дочь, а Терлецкой я буду вечно благодарна.
Валя
18 квітня '17р.
Наталью Владимировну мне посоветовала подруга. Терлецкая наблюдала меня на протяжении всей беременности, именно потому я была уверенна, что ребенок развивается правильно и нет патологий. С ее помощью ребенок родился полностью здоров.
Все понравилось, прием был полноценный. Проблему, с которой обратилась - решила.
Лина
Уже около 2 лет обследуюсь у Терлецкой. Врач очень внимательная и не советует ничего лишнего.
Варя
Благодарна Наталье Владимировне за успешное лечение патологии шейки матки. Перед процедурами врач всегда доходчиво объясняла все нюансы, отвечала на все мои вопросы понятным языком.
Добрый день! Хочу поблагодарить врача гинеколога Терлецкую Наталью за решение моей проблемы. Я долго не могла решиться на лазерную терапию, но врач провела лечение быстро и профессионально. Отдельно хочу обратить внимание на консультацию: длилась не менее 30 минут, я получила понятные ответы на все вопросы. Рекомендую

• 1993 р. — Ужгородський Державний Університет, Медичний факультет.

• Член Асоціації акушерів-гінекологів,
  • Член Асоціації регенеративних методик.

Лікар-гінеколог, фахівець УЗД надає послуги

• Діагностика і лікування захворювань шийки матки (в т.ч. кольпоскопія).
  • Малі гінекологічні операції:
  • Гістероскопія,
  • введення/видалення ВМК,
  • операції на шийці матки,
  • вульвовагінальне корекція при рубцевих деформаціях промежини, пролапсі геніталій;
  • нетримання сечі безопераційним методом,
  • малоінвазивні втручання,
  • оперативне лікування,
  • УЗД-діагностика, в тому числі скринінг I, II, III триместру вагітності, в т.ч. оцінка стану плода (доплерометрія),
  • оцінка прохідності маткових труб (Ехосальпінгографія).