Сторінка 6. УЗД органів малого тазу в Києві в суботу

Знайдена 281 клініка

Сб Нед Цілодобово
Тимур
Делал ЭЭГ ночное учень комфортно, внимательный персонал. Остался доволен, рекомендую. Хорошая семейная клиника!
Сегодня была на приеме у семейного доктора педиатра Савченко Нина Степановна, которая работает в клиннике ,,Добродий’’ К этому доктору педиатру я обращаюсь уже не первый раз, поэтому хочу поделиться своими впечатлениями . В клиннику я дозвонилась с первого раза , на рецепшине со мной общались вежливо , предоставили мне информацию ,на когда мне удобно было бы записаться к Савченко Нине Степановне . Неоднократно и через viber записывалась ,что очень удобно . Теперь хочу отметить о приеме этого доктора педиатра . Нина Степановна настолько имеет подход к детям , что посетив приём у этого доктора Савченко Нины Степановны , есть ответы на все вопросы , касающиеся лечения ребёнка. Все назначенные ею лечение было эффективным , доктор профессионально назначение препаратов выписывает , что видно по результату выздоровления ребёнка. Также очень много даёт конкретных советов , это доктор педиатр от Бога. Мало сейчас таких чутких , внимательных педиатров. Мне очень нравиться Наша семейная доктор педиатр Савченко Нина Степановна. И ребёнок с удовольствием ходит на прием к ней . Спасибо за таких докторов педиатров . Спасибо ,Нина Степановна за Вашу не легкую работу педиатром !!!
Лілія
Дякую лікарю Усенко Богдану Олексійовичу за якісно надану допомогу і послуги!
Римма
Все пройшло добре, все влаштувало. Лікар, дуже кваліфікований і компетентний. Будемо продовжувати з ним співпрацювати. Адже такого спеціаліста, в наш час, надзвичайно важко знайти! Щиро вдячна їй за всі зусилля, для відновлення здоров'я!
04.04.2017
Лікар дуже розташовує до себе своїм настроєм, так як ми приходимо в клініку не в святковому настрої. Лікар дуже чесний. Відразу говорить про перспективи, в моєму розумінні, це дуже гідно і правильно. Запропонувала мені здати аналізи, по кожному них було роз'яснення.
Благодарю Максима Анатольевича, за профессионализм, внимание и знание своего дела. Как говорится врач от Бога. Желаю всем попадать к таким специалистам как Максим Анатольевич)))
Київ вул. Хорива, 3 А , Поділ
м.Контрактова площа3 2 м. Поштова площа15 8 м.Золоті ворота30 10
Медицинский центр Особливий створений для довготермінового спостереження дітей з народження до повноліття. Здоров'я дитини оцінюється комплексно командою кваліфікованих фахівців. Тут працюють педіатри, неонатологи, логопед, фізіотерапевт, психолог, ЛОР, офтальмолог, хірург, кардіолог, дерматолог та інші вузькі фахівці.
  • УЗД органів малого таза у чоловіків трансректально 700
  • УЗД органів малого тазу (контроль) 450
  • УЗД органів малого тазу у дітей (трансабдомінальне) 570
  • УЗД органів малого тазу (трансвагінальне) 590
  • УЗД органів малого тазу у дорослих (трансабдомінальне) передміхурова залоза, сечовий міхур з визначенням залишкової сечі 975
Київ вул. Єлизавети Чавдар, 8 , Позняки
м.Осокорки12 10 м.Позняки17 4
Добродій — клініка для всієї сім'ї, яка надає послуги висококваліфікованих лікарів різних спеціальностей, лабораторне та інструментальне обстеження. Доступна послуга виклику лікаря додому, оформлення довідок. Для вакцинації використовуються вакцини лідерів світового ринку вакцин Glaxo Smith Kline (GSK), Sanofi-Aventis.
  • УЗД контроль трансвагінально 350
  • УЗД матки і придатків (трансабдомінально) 320
Днепролаб
Київ пр-т Червоної калини, 20
м.Чернігівська62 10
У відділенні за адресою пр-т Маяковського, 20 проводяться всі види ультразвукових досліджень, приймаються всі види лабораторних досліджень крові, гінекологічних та урологічних мазків, аналізи калу і сечі.
  • УЗД органів малого тазу 550
Київ, вул. Братства Тарасівців (Декабристів), 5
р.Дарницький
Київ, вул. Гетьмана Полуботка, 7 (Попудренко)
м.Лівобережна 26 6 м.Чернігівська 16 5 м.Дарниця 3 1
МЕДПРОФ
Київ вул. Вишгородська, 31
м.Мінська48 11 м.Оболонь52 17
Медичний центр "МЕДПРОФ" на Вишгородській здійснює профілактику та діагностику захворювань, надає консультації фахівців за напрямами терапія, хірургія, отоларингологія, офтальмологія. Тут можна пройти медичні огляди, отримати відповідні медичні документи, довідки.
  • УЗД ОМТ (вагінально/абдомінально) 500
Київ вул. Петрицького, 17 (ЖК "Відпочинок")
м.Святошин14 10 м.Житомирська18 6
Медичний центр "МедЛена" - центр лікувально-діагностичного і консультативного профілю, спеціалізується на комплексній програмі обстеження і лікування в області жіночого і сімейного здоров'я, включаючи суміжних фахівців.
  • УЗД гінекологія (абдомінальний датчик + трансвагінальний датчик) 500
СДС
Київ вул. Петра Запорожця, 26 , Воскресенка
м.Дарниця39 13 м.Чернігівська41 11
Медичний центр "Сучасні діагностичні системи" спеціалізований у сфері обстеження і постановки діагнозу за допомогою високотехнологічного обладнання. У центрі надаються такі послуги - ультразвукова діагностика (УЗД), магнітно-резонансна томографія (МРТ), комп`ютерна томографія (КТ).
  • УЗД органів малого тазу у жінок (інтравагінально) 600
  • УЗД органів малого тазу у жінок (трансабдомінально) 500
Київ пр-т Науки, 60а (офіс №3)
м.Голосіївська40 10 м.Деміївська46 9 м.Видубичі59 13
Медичний заклад Ваш доктор (Медицинская практика) є багатопрофільним. Він має три головні спеціалізації: гінекологія, стоматологія та ультразвукова діагностика.
  • УЗД органів малого тазу 400
сеть медицинских центров "Мати та дитина"
Акції
Київ вул. Макіївська, 8
м.Мінська47 15 м.Оболонь49 12
Медичний центр "Мати та дитина" — це спеціалізована клініка, яка займається репродуктивним здоров'ям. Пріоритетний напрям установи - допоміжні репродуктивні технології.
  • УЗД, ультразвукове дослідження органів малого тазу 750
Працює з
Пн: 09:00-16:00 Ср: 09:00-16:00 Чт: 09:00-16:00 Пт: 09:00-16:00 Сб: 09:00-16:00
Київ, вул. Юрія Литвинського (Російська), 54/15
м.Бориспільська 42 8 м.Чернігівська 13
Київ пр-т Бажана, 16 (офіс 1)
м.Осокорки14 1 м.Позняки8 4
Медичний центр "Вемар" - це спеціалізована клініка, яка займається проблемами в гінекологічній і урологічній сфері медицини. Заклад заснований влітку 1998 року серед перших в приватній медицині. У медичному центрі працюють лікарі таких напрямків: акушери-гінекологи, урологи, андрологи та сексологи.
  • УЗД органів малого тазу 500
Київ вул. Політехнічна, 25/29
м.Політехнічний інститут6 2 м.Шулявська22 9 м.Лук'янівська29 8
Медичний центр Віра Надія Любов є першим українським установою, співробітники якої спеціалізуються на наданні допомоги у догляді за важкохворими, престарілими людьми, хворими дітьми, як в домашніх, так і в стаціонарних умовах. Послуги, що надаються центром Віра Надія Любов: цілодобова допомога доглядальниці пацієнтам на дому, яка має досвід роботи в...
  • УЗД органів малого тазу 600