Діагностичні центри Києва на м.Золоті ворота

УЗД органів черевної порожнини 650 грн.
Дуплексне сканування судин шиї (брахіоцефальнихартерій) 420 грн.
Електрокардіографія (ЕКГ) 250 грн.
Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС) 1050 грн.
Знайдено 18 клінік

Ірина
Дякую за професійну допомогу. Рекомендую!
Алексей Щербань
09.11.2021 вдруге відвідав Universum.Clinic. Терапевт Івасенко Марія Михайлівна надала вичирпну інформацію про вакцину проти пневмонії "Превенар 13" та відповіла на всі додакові питання які цікавили мене по календарю щеплень. Що цікаво, після щеплення "Превенар 13", тобто від 13 агресивних штамів пневмококу ні рука, ні якась інша частина тіла не боліла, тільки під час 310 кілометрової подорожі до дому, до м.Глухів, що на Сумщині трохи "покидало" в жар і відпустило, температура зараз 36,0, підвищенної поки що не було, може це тому що останні років 20 у мене температура при ГРЗ чомусь не підвищується. Починаючи з червня 2021 року до теперішнього часу привився 3-ма різними вакцинами, а саме 1) "Короновак", 2) "Ваксигрип тетра", 3)"Превенар-13". Тому випробувавши на собі ці вакцини маю повне моральне право рекомендувати даний курс вакцинації іншим громадянам нашої держави.
Дуже вдячна Мар’яні Юріівні, за вчасно виявлену проблему, за корисні рекомендаціії, дуже дбайливий підхід, приємне спілкування… Буду звертатися і рекомендую всім надзвичайно грамотного спеціаліста узд, Мар‘яну Юріївну!!!
Борис
Чудовий спеціаліст, та просто хороша людина. Давно не була у таких кваліфікованих спеціалістів. УЗД органів черевної порожнини провів дуже детально. Всім цілком задоволена. Зараз проходжу лікування. І почуваю себе краще. Рекомендую!
Римма
Тарас Юрійович - прекрасний кваліфікований фахівець. Дуже комунікабельний, розповіла мені про все що він робить в даний момент. Інколи навіть показував картинку на моніторі, правда я в тому зовсім нічого не розумію. Але лікар мені намагався все пояснити.
Дуже приємна жінка, все пояснила кілька разів. Спокійно мене вислухала, відповіла на всі питання і готова була мене ще слухати. Тому я дуже задоволена. Розповіла про кожний призначений препарат, та його дію. Буду ще звертатися. Дякую!
8,2
Київ вул. Володимира Винниченка, 4
м.Золоті ворота19 9 м.Університет24 10 м.Площа Незалежності31 15
Багатопрофільний медичний центр "Універсум клінік" надає медичні діагностичні послуги, проводить лікування різних захворювань у дорослих і дітей.
  • Електрокардіограма (ЕКГ) 280
  • Полісомнографія (скринінгова полісомнографія) апаратом Mawi Sleep Test ( 1 ніч вдома) 2 900
  • Полісомнографія(скринінгова полісомнографія) апаратом Mawi Sleep Test ( 2 ночі вдома) 4 900
  • Моніторинг ЕКГ ( Холтер )апаратом Mawi Cardio (3доби) 5 950
  • УЗД серця (ехокардіографія) 950
Багатопрофільний медичний центр "Євроклініка" надає кваліфіковану медичну допомогу для дорослих і дітей. Консультування та призначення лікування фахівцями різних профілів. УЗД діагностику з використанням новітнього діагностичного обладнання експертного класу. Виклик додому.
  • УЗД органів черевної порожнини 650
  • УЗД органів черевної порожнини з нирками 475
  • УЗД нирок 360
  • УЗД нирок з доплерографією судин 680
  • УЗД наднирників 280
Київ вул. Хорива, 3 А , Поділ
м.Контрактова площа3 2 м. Поштова площа15 8 м.Золоті ворота30 10
Медицинский центр Особливий створений для довготермінового спостереження дітей з народження до повноліття. Здоров'я дитини оцінюється комплексно командою кваліфікованих фахівців. Тут працюють педіатри, неонатологи, логопед, фізіотерапевт, психолог, ЛОР, офтальмолог, хірург, кардіолог, дерматолог та інші вузькі фахівці.
  • Дуплексне сканування судин голови та шиї (дорослі та діти з 6 років) 900
  • УЗД сечового міхура (без визначення залишкової сечі) 400
  • УЗД сечового міхура (з визначенням залишкової сечі) 500
  • УЗД органів малого тазу у дорослих (трансабдомінальне) передміхурова залоза, сечовий міхур з визначенням залишкової сечі 975
  • УЗД кульшових суглобів у дітей (за методикою Графа) на предмет виявлення дисплазії (первинне в МЦ «Особливий») 985
Днепролаб
Київ вул. Велика Житомирська, 14
м.Площа Незалежності17 11 м.Хрещатик20 16 м.Золоті ворота12 6
Центр діагностики "Дніпролаб" на Великій Житомирській відноситься до мережі лабораторно-діагностичних центрів країни, пропонує пацієнтам широкий вибір досліджень. У відділенні працюють фахівці високої кваліфікації, встановлено сучасне високотехнологічне обладнання відомих виробників. Всі аналізи проводяться з використанням якісних реагентів та матеріалів.
  • Ультразвукове дослідження молочних залоз 500
  • Ультразвукове дослідження жіночих статевих органів 550
  • Відеоколоноскопія (ВКС) без медикаментозного сну 1 200
  • Ультразвукове дослідження променево – зап'ястних суглобів та суглобів кисті рук 610
  • Ультразвукова діагностика одного органу черевної порожнини 250
Дитина
Київ вул. Олеся Гончара, 59
м.Університет14 6 м.Золоті ворота14 6 м.Площа Незалежності28 13
Медичний центр "Дитина" створений в 1996 році, надає всебічну медичну допомогу, спеціалізується в області педіатрії.
  • Електрокардіографія (ЕКГ) із розшифровкою 300
  • Дуплексне сканування внутрішньочерепних судин 500
  • Дуплексне сканування судин шиї 500
  • УЗД серця (ехокардіографія) 600
  • Нейросонографія 350
Працює з
Пн: 09:00-19:00 Вт: 09:00-19:00 Ср: 10:00-16:00 Чт: 09:00-19:00 Пт: 10:00-16:00 Сб: 09:00-17:00 Нд: 10:00-16:00
6,2
Київ вул. Богдана Хмельницького, 9 В
м.Театральна3 3 м.Золоті ворота9 5 м.Хрещатик13 11
Спеціалізована клініка "Эстедентакс" надає стоматологічні послуги пацієнтам. Центр розпочав свою діяльність у 2002 році. Лікарі клініки постійно удосконалюються, проходячи стажування за кордоном.
  • Рентген зуба
6,2
Київ вул. Тургенівська, 76/78 , Лук'янівка
м.Лук'янівська14 12 м.Золоті ворота30 23
Спеціалізований медичний центр "Ортолайф" пропонує кваліфіковану стоматологічну допомогу пацієнтам. Основні напрямки роботи — терапевтична стоматологія, ендодонтія, ортопедична і естетична стоматологія, гігієна і профілактика, дитяча стоматологія, ортодонтія і пародонтологія.
Київ вул. Мельникова, 18 А , Лук'янівка
м.Університет11 8 м.Золоті ворота21 11
Багатопрофільний медичний центр "Сімейна Поліклініка" виконує амбулаторно-поліклінічний прийом, діагностику захворювань. Основні напрямки роботи центру: гінекологія, кардіологія, маммология, онкологія, алергологія, дерматологія, ендокринологія, терапія. У штаті медцентру досвідчені висококваліфіковані лікарі.
  • Кольпоскопія розширена 200
  • УЗД сечового міхура з визначенням залишкової сечі 220
  • Дуплексне сканування внутрішньочерепних судин та судин шиї 650
  • УЗД жовчного міхура після пробного сніданку 190
  • УЗД молочних залоз 220
Київ вул. Січових Стрільців, 5 Б
м.Контрактова площа10 5 м.Лук'янівська9 4 м.Золоті ворота10 5
Кравченко Медікал Центр надає кваліфіковану медичну допомогу в діагностиці та лікуванні, а також профілактиці патологій зубного ряду, косметологічні та психотерапевтичні послуги, масаж. У клініці працюють досвідчені фахівці вищої кваліфікації.
Київ пер. Обсерваторний, 3 А (лабораторний корпус інституту урології) , Афанасівський яр
м.Золоті ворота17 8 м.Університет17 8
Клініка медичної діагностики "Life Scan" — діагностичний центр, що надає пацієнтам широкий перелік послуг в області інструментальної діагностики (комп'ютерна томографія). Обстеження виконується передовим томографічним обладнанням преміум класу. 128 зрізовий томограф дозволяє здійснювати швидке і точне сканування організму з мінімальними перешкодами, при...
  • КТ черевної порожнини 1 200
  • КТ черевної порожнини з контрастом 2 600