Діагностичні центри Києва на м. Берестейська

УЗД м'яких тканин 315 грн.
Дуплексне сканування магістральних судин голови 950 грн.
Електрокардіографія (ЕКГ) 230 грн.
Ректороманоскопія 400 грн.
Ортопантомограмма (панорамний знімок зубів) 380 грн.
КТ щелепи 490 грн.
Знайдена 21 клініка

Сб Нед Цілодобово
Хочу сказать огромное СПАСИБО врачам стоматологической клиники "Буров клиник" и особенно АЛЕКСЕЮ ЛЕБЕДЕВУ за классную работу в установке и коррекции имплантов, поставленных не совсем удачно в другой клинике. Этот врач профессионально исправил все ошибки, быстро и качественно провел протезирование. Спасибо за отличную работу и приятное общение. Рекомендую всем эту клинику. С благодарностью, Елена.
Ярик
Даю найкращі рекомендації! Я просто у захваті. Довго шукала такого лікаря, який би мені настільки детально, доступно і професійно все пояснив, та призначив лікування. Я давно рекомендую цього чудового спеціаліста усім знайомим.
Alina
Дуже хороший та грамотний фахівець. Я була у багатьох спеціалістів до Олександри Олександрівни, так що можу відрізнити хорошого лікаря від шарлатана. Ця людина з величезним практичним досвідом у своїй справі. Звертайтеся, не пожалкуєте!
Алексей
Очень благодарен Ольге Сергеевне!За ее искреннее,человеческое отношение и профессиональный подход и Работу!Она знает и умеет делать свою работу на высшем уровне!!!До нее,я очень боялся стоматологов!)Рекомендую,теперь я не боюсь)))
Мирослава
Видно, що хороший, професійний лікар. Видно, що досвідчений та знає свою справу. До цього, я відвідував багато фахівців, але жоден з них не вирішив мою проблему. Лікар пообіцяв, що вирішить мою проблему і це дає надію. Буду продовжувати у нього лікування.
Роман
Лікар дуже уважний, ввічливий та інтелігентний. Вдумливо задає питання, намагається глибоко вивчити питання. Лікар з глибокими знаннями, і це відчувається. Я задоволений його підходом. Враження про нього хороше. Лікування допомогло.
8,2
Київ вул. Н. Василенко, 7
м. Берестейська17 5 м. Нивки27 6 м.Шулявська31 8
Спеціалізований діагностичний медичний центр "Уро-про" спрямовує діяльність на обстеження і виявлення різних захворювань за допомогою високоточного обладнання. Лікарі "Уро-про" працюють за європейськими стандартами, регулярно підвищуючи кваліфікацію, співпрацюють із зарубіжними партнерами. Клієнтам діагностичного центру "Уро-про" доступні послуги:
  • Електрокардіографія (з розшифровкою) 250
  • Добове моніторування ЕКГ (24 години) 1 200
  • Велоергометрія 1 200
  • Добове моніторування артеріального тиску “ABPpro” (24 години) 950
  • УЗД сечового міхура з визначенням залишкової сечі, включаючи дослідження уродинаміки сечових шляхів 380
Працює з
Вт: 09:00-18:00 Чт: 09:00-18:00 Сб: 09:00-15:00
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 В , Шулявка
м.Шулявська5 6 м.Політехнічний інститут20 3 м. Берестейська27 9
Стоматологічна клініка "Буров Клінік" розпочала роботу в 2017 році. Тут за допомогою новітнього обладнання здійснюється всебічна діагностика і лікування захворювань зубів, ясен. Лікарі клініки пройшли навчання та стажування в Європі, США та Японії. Для лікування використовуються сучасні стоматологічні матеріали вищої якості імпортних виробників.
Київ бул. Вацлава Гавела, 4
м. Берестейська22 9 м.Шулявська30 8
Багатопрофільна клініка "Гіппократ" заснована в 1999 році. Ця приватна установа, стала згодом торговою маркою, однією з перших була акредитована українським Міністерством охорони здоров'я.
  • УЗД серця (ехокардіографія) 950
  • Фото при УЗД 15
  • Електрокардіографія (ЕКГ) 230
  • Ректороманоскопія 400
  • УЗД нижніх кінцівок (вени) 550
Акції
Київ вул. Огуречна, 69 / вул. Івана Виговсього, 3
м. Нивки м.Святошин м. Берестейська
Стоматологічні центри мережі клінік Viva – це повний спектр стоматологічних послуг для дорослих та дітей. Стоматології оснащені новим італійським обладнанням й відповідають всім вимогам та стандартам сучасної медицини – по рівню кваліфікації спеціалістів, спектру послуг та мають стильний сучасний дизайн. Лікарі наших центрів є кваліфікованими фахівцями з...
  • КТ однієї щелепи (без опису) 490
  • КТ двох щелеп (без опису) 690
  • КТ одного сегмента (2-3 зуби, без опису) 390
  • КТ скронево-нижньощелепного суглоба (без опису) 690
  • Панорамний знімок (ортопантомограма) 290
Акції
Київ житловий масив Чайки, вул. Печерська, 4 (Петропавлівська Борщагівка)
м. Академмістечко м.Сирець м. Берестейська
  • КТ однієї щелепи (без опису) 490
  • КТ двох щелеп (без опису) 690
  • КТ одного сегмента (2-3 зуби, без опису) 390
  • КТ скронево-нижньощелепного суглоба (без опису) 690
  • Панорамний знімок (ортопантомограма) 290
Київ Бул. Вацлава Гавела, 4
м. Берестейська22 13 м.Шулявська29 27
Французький Стоматологічний Центр – це стоматологічна клініка для всієї родини з більш ніж 20-річной історієй. Ми пропонуємо високу французьку якість за українську ціну. В нас ви можете безпечно і спокійно в зручний для вас час та в комфортній семейній атмосфері отримати всі види стоматологічної допомоги: лікування доростих та дітей, хірургія,...
  • Ортопантомограма 370
  • Контрольна діагностика за допомогою інтраоральної камери 275
  • Контрольна радіовізиографія 165
  • Контрольна рентгенографія 165
Київ пр. Перемоги, 67А
м. Нивки9 7 м. Берестейська17 13
  • УЗД (ультразвукове дослідження)
  • Ендоскопія
  • Колоноскопія
  • Езофагогастродуоденоскопія (ЕФГДС)
5,7
Київ пр. Перемоги, 67
м. Нивки2 м. Берестейська5
Медичний центр Медейра (Medeira) - багатопрофільна клініка Європейського формату, що надає широкий спектр послуг для всієї сім'ї. У медустанові приймають кращі лікарі з України та Ізраїлю. Операційні установи оснащені за європейськими стандартами GMP. Використання в роботі сучасного обладнання дозволяє проводити хірургічні втручання будь-якої складності.
  • Зняття ЕКГ 250
  • Доплерометрія вен або артерій нижніх кінцівок 650
  • УЗД дослідження органів калитки + доплер 650
  • УЗД дослідження легень 700
  • УЗД слинних залоз 300
Диагностики ЕКО 3D КТ
Київ вул. Вадима Гетьмана, 1 А , Шулявка
м.Шулявська5 9 м. Берестейська30 8 м.Лук'янівська42 10
У центрі ЕКО 3D КТ на Вадима Гетьмана проводиться діагностика захворювань, пов'язаний з ураженням кістково-лицьового скелета і прилеглих до нього органів. Всі надані послуги виконуються відповідно до стандартизованих медичних правил досвідченими лікарями.
Київ вул. Степана Руданського, 3 А
м. Берестейська24 7 м.Дорогожичі24 9
Клініка "Кафедра сучасної медицини" — багатопрофільний медичний центр із сучасним обладнанням і провідними фахівцями. Основною спеціалізацією є оториноларингология, ефективне лікування ЛОР органів. Прийом ведуть спеціалісти вищої категорії, професора і доктора медичних наук в області оториноларингології, сурдології, фониатрии, аудіології. Крім основної...
  • Ендоскопія ЛОР-органів (крім гортані) 300
  • Ендоскопія гортані (фоніатрічна) 500