Лікування врослого нігтя у Львові (Шевченківський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи в Шевченківському районі
Знайдена 1 клініка
3 відгука
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Євген
За здоров’ям нігтів не слідкував. Спочатку підхопив грибок. Лікував його якось народними методами. Потім вилікував з горем пополам. Здорові нігті на великих пальцях почали врізатися у шкіру. Терпів, зволікав. Палець гноїться. Нестерпно переживав період запалення. Пішов до лікаря, той призначив мені протизапальний комплекс лікування. Мучився немало. Далі на мене чекало лазерне видалення. Тепер згадую це все і думаю чому відразу не пішов до лікаря.
Дмитро
Надав перевагу радіохвильному методу і не пожалкував! Все пройшло без найменшої крововтрати. Лазерний спосіб видалення програє як на мене. Однак, у кожного своя думку. Ніготь більше мене не тривожить. Гарна форма, а головне комфорт!
Олександр
Врослий ніготь турбував часто. Самостійно намагався видалити, то тільки гірше зробив. Загнав туди інфекцію. Почало гноїтися. Дружина змусила піти до лікаря. Дерматолог уважно оглянув мою неприємність. Спочатку призначив лікування проти запалення. Через 3 днів сидів у кріслі і врослу частину нігтя видалили радіохвильним методом. Його переваги — мінімальний вплив на тканини. Тому реабілітаційного періоду практично не було.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Липинського, 54 р.Шевченківський
Багатопрофільна хірургічна клініка "Естель" працює вже більше 16 років.
  • Лікування врослого нігтя
Записатися на прийом