Лікування врослого нігтя в Полтаві

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи
Лікування врослого нігтя 1 рівня складності, 1 шт. 200 грн
Знайдено 2 клініки

Сб
Нижник Екатерина
Дуже задоволена прийомом, обслуговуванням. Була на прийомі у кардиолога Шапошник Ю. В. Дуже уважний, вислухав, розпитав історію хвороби. Поставив діагноз, вдало приписав ліки. Від щирого серця дякую.
Алла Кальченко
Хочу поблагодарить доктора невропатолога Малашенко Галину Владимировну за правильный диагноз и успешное лечение.Очень рекомендую,как грамотного и чуткого специалиста.
Николай
Очень хорошие врачи
Вика
Хороший специалист и хороший человек. Врач от Бога. Рекомендую
6,2
Полтава вул. Степового фронту, 29
Лікувально-діагностична клініка "Центр здоров’я" створена у 1991 році, надає висококваліфіковану медичну допомогу у діагностиці та терапії широкого спектру захворювань у різних напрямках. В штаті лікарні кандидат медичних наук, фахівці вищої, першої та другої категорій.
5,3
Полтава вул. Дмитрієва (Володарського), 6 Д
Центр дерматології LYTVYNENKO CLINIC (Литвиненко Клінік) спеціалізується на діагностиці різних дерматологічних захворювань та грамотному лікуванні, яке засноване на міжнародних протоколах і принципах доказовості. У клініці можна записатися на прийом до андролога, гінеколога, косметолога, дерматолога та уролога.
  • Лікування врослого нігтя 1 рівня складності, 1 шт. 200
  • Лікування врослого нігтя 2 рівня складності, 1 шт 250