Лікування контагіозного молюска у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи в Сихівському районі
Послуга Ціна
Видалення контагіозних молюсків (1 процедура) від 200
Працюють по: Сб Нед Цілодобово
Оля
Добрий день. У моєї племінниці з’явився прищик на геніталіях. Вона його вичавила і через деякий час вкрилась рясною висипкою. Мама її сильно сварила, бо думала, що статевим шляхом заразилась. Племінниця плакала і заперечувала, що це не так. Пішли до дерматолога. Діагноз — контагіозний молюск. Видалили цю гидоту лазером. Лікар сказав, що можлива причина цієї інфекції — знижений імунітет. Тому прописав комплекс для його укріплення.
Мар'яна
Ці молюски намучили нас і нашу дочку. Пробували азотом лікувати, пили призначені препарати. Результату нуль. Аж тепер коли потрапили до нашого лікаря інфекція відступила Значить так, нам приписали циклоферон (в уколах). Через деякий час тіло дитини стало чисте. Повторно не з’являлось. Щиро вдячні!!!!!!
Ярина
У сина (3 рочки) з’явилась висипка на грудках та статевому органі (контагіозний молюск). Записались до лікаря та отримали таке лікування: ізопринозін таблетки і мазь панавір. 5 разів на день мастили. На 6-ий день вірус почав сходити. Через 10 днів нічого не залишилось. Дякую лікареві!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою

На жаль,

за напрямком "Лікування контагіозного молюска" лікарень та діагностичних центрів у Львові в Сихівському районі на сайті likarni.com не знайдено.

Ви можете обрати іншу відповідну лікарню в Вашому місті

Шукати лікарню!
У районах міста