Лікування контагіозного молюска у Львові (Сихівський район)

Можливо, вас цікавлять лікарі дерматологи в Сихівському районі
Послуга Ціна
Видалення контагіозних молюсків (1 процедура) від 200
3 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Добрий день. У моєї племінниці з’явився прищик на геніталіях. Вона його вичавила і через деякий час вкрилась рясною висипкою. Мама її сильно сварила, бо думала, що статевим шляхом заразилась. Племінниця плакала і заперечувала, що це не так. Пішли до дерматолога. Діагноз — контагіозний молюск. Видалили цю гидоту лазером. Лікар сказав, що можлива причина цієї інфекції — знижений імунітет. Тому прописав комплекс для його укріплення.
Ці молюски намучили нас і нашу дочку. Пробували азотом лікувати, пили призначені препарати. Результату нуль. Аж тепер коли потрапили до нашого лікаря інфекція відступила Значить так, нам приписали циклоферон (в уколах). Через деякий час тіло дитини стало чисте. Повторно не з’являлось. Щиро вдячні!!!!!!
У сина (3 рочки) з’явилась висипка на грудках та статевому органі (контагіозний молюск). Записались до лікаря та отримали таке лікування: ізопринозін таблетки і мазь панавір. 5 разів на день мастили. На 6-ий день вірус почав сходити. Через 10 днів нічого не залишилось. Дякую лікареві!
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
4,9
Львів вул. Кос-Анатольського, 4
р.Сихівський
Послуги, які надає медичний заклад Венера: діагностика і лікування безпліддя; ведення вагітності, підготовка до пологів; корекція гормональних порушень; профілактика венеричних захворювань; лікування ЗПСШ; терапія хвороб шкіри; діагностика вірусних хвороб; УЗД; лабораторні дослідження та ін.
  • Видалення контагіозних молюсків (1 процедура) від 200
Працює з 09:00-17:00

Лікування контагіозного молюска в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Академіка Андрія Сахарова, 44/65
р.Франківський
Лікувальний медичний центр "Вікторія" займається діагностикою та лікуванням неврологічних захворювань, запалних гостро та хронічних запальних процесів, відновлення здорового покоління.
  • Лікування контагіозного молюска 400
Працює з 09:00-18:00
ЛЦ Виктория
Львів вул. Дрогобицька, 8
Лікувально-оздоровчий центр "Вікторія" понад 30 років займається діагностикой, лікуванням та профілактикой патологій неврологічного характеру.
  • Лікування контагіозного молюска 400
Працює з 09:00-18:00