Коагулограма в Вінниці

Послуга Ціна
Коагулограма 160
Вінниця ул. Хмельницкое Шоссе, 96г
Медичний центр єндохірургії "Інномед" спеціалізований на малотравматичних хірургічних втручаннях та безопераційному лікуванні гінекологічних та урологічних захворювань. В центрі працюють кваліфіковані лікарі вищої категорії, кандидати та доктора наук — акушер-гінеколог, уролог, лікар УЗД.
Виктория, 26 липня '17р.

Хочу висловити велику вдячність Григоренку Андрію Миколайовичу за виконану операцию. Дякую усім, храни Вас Боже!

• Коагулограма 160
Працює з 09:00-19:00
7,5
Вінниця вул. Пирогова, 10
Багатопрофільний медичний центр «Медівін» створений у 1998 році, займається діагностикой та лікуванням дітей та дорослих в галузі гінекології, мамології, ендокринології, урології, кардіології, венерології та педіатрії.
Ростислава, 07 січня '17р.

Много лет пользуемся услугами центра Медивин. Молодцы, что лечат и взрослых, и деток – очень выручает. Очень удобно, что здесь же можно сдать все нужные анализы и пройти обследования. Спасибо большое врачам клиники за их нелегкий труд!

• Коагулограма 135
Працює з 08:30-18:00
5,0
Вінниця вул. Лебединського, 7
Приватний багатопрофільний медичний центр «Товмед» створений у 2007 році, оказує медичну допомогу у діагностиці та лікуванні широкого спектра захворювань.
Олена, 07 січня '17р.

Років п’ять уже користуюся послугами клініки «Товмед». Мені подобається підхід лікарів до справи, можливість повного обстеження, умови перебування цілком комфортні, персонал ввічливий і коректний. Тож я задоволена рівнем роботи клініки.

• Коагулограма
Працює з 08:00-17:00