Коагулограма у Львові (Галицький (Центр) район)

Послуга Ціна
Коагулограма 224
2 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Коагулограму робила на 3 місяці вагітності. Спочатку не зрозуміла для чого вагітній жінці здавати такий аналіз. Адже його мета — встановити чи все нормально із згортуваністю крові. Я прекрасно знала, що проблем із цим немає. Чесно кажучи, навіть не надала особливого значення коагулограмі. Результати насторожили мого лікарі і дуже засмутили мене. У цей період дитина активно розвивається, а у мене проблеми з кров’ю. Завдяки своєчасному лікуванні та суворому дотриманні усіх лікарських вимог наступний аналіз був чудовий. Я перестала нервувати і тепер не переживаю за здоров’я свого немовляти. Дівчатка, тому не нехтуйте аналізами, бо ж ви відповідальні за свого малюка.
Ніколи в житті не робила коагулограму. Довелось її зробити перед такою процедурою як лікування п’явками. Лікареві потрібно було упевнитися, що у мене немає жодних проблем із згортанням крові. Я розуміла, що процедура потрібна. Як кажуть, береженого Бог береже. Напередодні аналізу не пила каву. Забір крові був безболісним. Із результатами пішла до лікаря, який дав добро на проведення процедури.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
8,8
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Приватний медичний центр «Простір. Клініка Юрія Тітовця» працює у Львові з 1992 року. Високопрофесійний колектив, використання сучасного обладнання в роботі дозволяють надавати якісні послуги за такими напрямками: акушерство гінекологія (у тому числі дитяча), урологія, лабораторна і ультразвукова діагностика, естетична медицина
  • Коагулограма 224
Працює з 08:00-19:00

Коагулограма в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
  • Коагулограма 100
  • Коагулограма 224
Акції
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
  • Коагулограма Інтерсоно 190