Коагулограма у Львові (Франківський район)

Послуга Ціна
Коагулограма Інтерсоно 190
2 відгука
Знайдена 1 клініка

Працюють по:

Сб Нед Цілодобово
Коагулограму робила на 3 місяці вагітності. Спочатку не зрозуміла для чого вагітній жінці здавати такий аналіз. Адже його мета — встановити чи все нормально із згортуваністю крові. Я прекрасно знала, що проблем із цим немає. Чесно кажучи, навіть не надала особливого значення коагулограмі. Результати насторожили мого лікарі і дуже засмутили мене. У цей період дитина активно розвивається, а у мене проблеми з кров’ю. Завдяки своєчасному лікуванні та суворому дотриманні усіх лікарських вимог наступний аналіз був чудовий. Я перестала нервувати і тепер не переживаю за здоров’я свого немовляти. Дівчатка, тому не нехтуйте аналізами, бо ж ви відповідальні за свого малюка.
Ніколи в житті не робила коагулограму. Довелось її зробити перед такою процедурою як лікування п’явками. Лікареві потрібно було упевнитися, що у мене немає жодних проблем із згортанням крові. Я розуміла, що процедура потрібна. Як кажуть, береженого Бог береже. Напередодні аналізу не пила каву. Забір крові був безболісним. Із результатами пішла до лікаря, який дав добро на проведення процедури.
Додати відгук
Оцініть клініку по 10-и бальною шкалою
(відмітка "10" є найвищою оцінкою
Львів вул. Антоновича, 102
р.Франківський
Медичний центр Інтерсоно надає наступні послуги: супровід вагітності; лікування безпліддя; внутрішньоматкова інсемінація; хетчінг; введення сперматозоїдів в яйцеклітину; генетична діагностика; консультація генетика; лабораторна діагностика; УЗД; лапароскопія; біопсія; психологічна консультація; криоконсервация.
  • Коагулограма Інтерсоно 190
Працює з 08:00-19:00

Коагулограма в лікарнях в інших районах Львова

Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1)
р.Личаківський
Приватна львівська клініка озонотерапії «Ніка і К» пропонує профілактику, діагностику та лікування более150 видів захворювань. Центр забезпечує можливість в комфортних умовах безболісно поліпшити самопочуття або отримати точну картину стану здоров'я. Індивідуальний похід до кожного пацієнта, зручний графік роботи дозволяє отримати консультацію чи лікування всім піклуються про власне здоров'я.
  • Коагулограма 100
Працює з 10:00-20:00
Львів пр-т Свободи, 33
р.Галицький (Центр)
Клініка Юрія Тітовця з 1992 року успішно працює в сфері медичних послуг. Центр відповідає міжнародним стандартам контролю якості послуг (ISO 9001:2001) та акридитований як заклад вищого рівня Міністерством охорони здоров’я України.
  • Коагулограма 224
Львів вул. Антоновича, 102