Педіатри перед вакцинацією в Вінниці

Вакцинація "Стамарил" від жовтої лихоманки (консультація+вакцина+міжнародний сертифікат) дітям від 9 міс. (Sanofi Pasteur, France) в кліниці «Universum Clinic (Універсум Клінік) на Шевченка в Вінниці» 1400
Дмитрий
Отличный специалист, побольше бы таких.
29 вересня '16 г.
Любов
Драчук чудовий, знаючий педіатр. Прийшли в цей медцентр тільки через неї. Маю до неї повну довіру як до відповідального дитячого лікаря,уважна до дрібниць в процесі лікування. Побільше б таких фахівців!
06 вересня '16 г.
Галкина
Моя дочь растет под наблюдением знающего педиатра. Меня это радует. Я полностью доверяю опыту и знаниям Аллы Михайловны. Она прекрасно ладит с детками. Знакомит родителей с профилактическими мероприятиями против различных вирусов. Отличный специалист. Советую.
19 лютого '17 г.
Обращалась к врачу с ОРВИ. Симптомы исчезли уже на второй день после начала лечения.
09 жовтня '16 г.
Віталій
Тетяна Іванівна, я рада що ваші рекомендації мені стали в нагоді. Ви уважний, турботливий і висококваліфікований лікар. Дякую Вам і всього самого найкращого!
08 вересня '16 г.
Хотелось бы выразить благодарность Татьяне Ивановне за ее квалифицированную помощь. Доктор быстро и доступно смогла нормализовать мое низкое артериальное давление. До консультации с врачом чувствовала себя очень плохо, постоянно кружилась голова, во всем теле ощущалась слабость. Спасибо ей!!
25 лютого '17 г.
Педіатр
Викликати лікаря додому
Чому я працюю лікарем? Працюючи лікарем-педіатром, я відчуваю себе частиною чогось більшого і важливішого, ніж просто робота. Я завжди прагнула бути підтримкою для дітей, допомагати їм розвиватися, стати здоровими та щасливими. Відносини з маленькими пацієнтами та їхніми батьками - це щось унікальне і водночас відповідальне. Я вірю, що кожне дитинство повинно бути повним радості, здоров'я та можливостей, і я готова докладати зусиль, щоб зробити це можливим. Робота лікарем-педіатром дозволяє мені бути на передовій в охороні здоров'я майбутнього покоління і вносити позитивні зміни в їхні життя.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Терапевт
Лікар Мостовой Юрій Михайлович, терапевт, професор. Надає консультації щодо терапії захворювань та вакцинації. Займається діагностуванням та лікуванням вірусної інфекції, гастриту та вегето-судинної дистонії. Директор Медичного центру «Пульс», завідувач кафедри пропедевтики внутрішньої медицини ВНМУ.
Вінниця вул. Тімірязєва, 34
Педіатр
Лікар Драчук Алла Миколаївна спецалізується у галузі педіатрії. Надає довідки та консультує з питань профілактики, попередження та лікування хвороб дітей, зокрема гострі респіраторні вірусні інфекції, спостерігає за перебігом лікування захворювання. Займається вакцинацією.
Терапевт
Лікар Колісник Тетяна Іванівна спеціалізується у галузі терапії. Проводить консультації з питань діагностики та лікування різних захворювань, зокрема гострої респіраторної вірусної інфекції, запальних процесів тощо. Надає послуги оформлення лікарняного листа та вакцинації.