Cервіс пацієнтів "Лікарні" є БЕЗКОШТОВНИМ для пацієнтів та не містить ніяких прихованих комісій.

Юрец Сергій Сергійович

Хірург
18 років досвіду
врач першої категорії
кандидат медичних наук
8,70
Хірург першої категорії, кандидат медичних наук і член Європейської асоціації судинних хірургів. Спеціалізується на лікуванні судинних патологій, зокрема, на хірургічному та лазерному лікуванні варикозного розширення вен з використанням інноваційних методик. Лікар проводить флебектомію, мікрофлебектомію, тромбектомію, лазерне видалення судинних зірочок та інші операції на судинах.
Записатися на прийом
Лікар працює в клініці:
Вінниця вул. Пирогова, 109а

Відгуки пацієнтів

Надія
21 августа '19р.
Розумію, що моя операція була не з простих - і в часі розтягнена, і тип комбінований, і складність не найнижча... Сергій Сергійович справився блискуче! Несу повне серце вдячності цій талановитій, небайдужій, порядній людині! Переконана, що флебологічну проблему будь-якого рівня цей фахівець вирішить. Здоров"я і сили Вам, Лікарю!
10
олег
13 марта '18р.
Прекрасна, порядна людина, талановитий лікар, чудовий спеціаліст. Допоміг вирішити мою проблему, за що я безмежно вдячний Сергію Сергійовичу. Тепер рекомендую його всім, хто цього потребує.
10
Вікторія
17 июля '16р.
Юрец уважний, відповідальний лікар, справжній фанат своєї справи. У нього індивідуальний підхід до кожного пацієнта, готовий все роз'яснити, підтримати. Рада, що потрапила в його надійні руки, операція завершилася вдало!
10
Процюк Надія
02 марта '19р.
26 грудня,я оперувалася у лікаря Юрця Сергія Сергійовича.Ще на етапі консультування була приємно вражена ставлення до пацієнта,індивідуальним підходом.Сергій Сергійович дуже чемний,приємний у спілкуванні.Дуже сподобалося відношення і професійність лікаря.Буду рекомендувати Вас знайомим.Здоров'я Вам і успіхів в роботі.
10
Додати вiдгук
Оцініть лікаря за десятибальною шкалою
(відмітка "10" — найвища оцінка)

Інформація про лікаря

Освіта

  • З відзнакою закінчив Вінницький медичний Університету ім. Н.І. Пирогова в 2000 р.
  • З 2000-2002 магістратура
  • 2002-2006 аспірантура заочної форми на базі кафедри госпітальної хірургії Вінницького медичного університету ім. Н.І. Пирогова
  • Науковий ступінь - Кандидат медичних наук

Участь в асоціаціях

  • Член Європейської асоціації судинних хірургів