Сторінка 3. Кардіологи в Вінниці

Спасибо за назначенный курс лечения.
10 травня '16 г.
Максим
Не дарма до Якименко багато направляють в складних випадках. Вона досвідчений лікар, наймудріша жінка. Мені здорово допомогла, вилікувала без ускладнень.
06 липня '16 г.
Юрий
Очень приятная женщина,прекрасный доктор. Дай Боже чтобы в Украине все доктора были такими как Анна Вячеславовна.
27 листопада '17 г.
Андрей
Порадовал высокий уровень профессионализма.
02 червеня '16 г.
Віктор
Багрій справив на нас приємне перше враження. Оглянув мою дружину поговорив з нею, переглянув всі її попередні висновки і дослідження, зробив нову ЕКГ, дав нам рекомендації і прописав ліки. Дружина почувається добре.
08 вересня '16 г.
Терапевт, кардіолог, УЗД-фахівець
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань терапевтичного профілю. Успішно лікує серцево-судинні патології. Проводить розшифровку ЕКГ. Консультує з питань вакцинації. Приймає пацієнтів з ГРВІ, аритмією, бронхітом, пневмонією, вадами серця, хронічним холециститом. Виконує УЗД органів черевної порожнини.
Записатися на прийом7 онлайн записів
Кардіолог, терапевт
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює прийом пацієнтів із серцево-судинними захворюваннями. Також лікує хвороби органів дихальної та травної систем. Виконує розшифровку ЕКГ, консультує з питань вакцинації та правильного харчування. Лікує гіпертонічну хворобу, ішемічну хворобу серця, стенокардію, аритмію, вроджені та набуті вади серця.
Записатися на прийом6 онлайн записів
Вінниця м. Бар, вул. М. Туніка, 14
Сімейний лікар
Викликати лікаря додому
Лікар здійснює прийом пацієнтів (дорослих та дітей) із захворюваннями внутрішніх органів. Лікує ГРВІ, пневмонію, бронхіальну астму, легкі травми, анемію, гастрит, хронічну втому, риніт, холецистит та гіпертонічну хворобу. Консультує з питань вакцинації та правильного харчування.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-06
Вінниця ш. Хмельницьке, 92 (пов. 2)
Вінниця проспект Юності 16 Б
Терапевт, кардіолог, УЗД
Викликати лікаря додому
Лікар спеціалізується на діагностиці та лікуванні захворювань внутрішніх органів та сердцево-судинної системи, а також проведенні УЗ-діагностики. Марія Сергіївна проводить консультативний прийом, розшифровку ЕКГ, профілактичні огляди, огляди перед щепленням.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-05-06