Сторінка 7. Лікарі у Львові (Личаківський район)

14.04.2017
Вона допомогла мені позбутися панічних атак та неврозу, та їх фізичних проявів. Це звичайно ж нелегкий і довгий процес, але я стала відчувати себе набагато краще. Біжу на сесію як на побачення! Всім рекомендую цього професіонала!
06 лютого '20 г.
Дмтрий
Лікар справляє враження компетентного фахівця! Дуже хороша і приємна людина. Швидко знаходить контакт з пацієнтом, усіма силами прагне допомогти. Завдяки Марті Василівні, я змогла вирішити безліч своїх життєвих негараздів. Мені сподобалося.
23 лютого '20 г.
Ігор Владиславович прекрасний масажист. Відходила цілий курс до нього на процедури - чудові враження, ефект від його сеансів приголомшливий!
19 листопада '16 г.
Вероника
Квалифицированный специалист. Спасибо за курс массажа. Мне стало намного лучше.
16 липня '16 г.
Психолог
Спеціаліст веде прийом пацієнтів з психологічними травмами різного генезу. В роботі використовує методи гештальт-терапії. Займається проблемами самооцінки, взаємовідносин. Допомагає впоратися з депресією, фобіями, панічними атаками, підвищеною тривожністю та безсонням.
Масажист
Ігор Владиславович професійний масажист. Проводить класичний, лімфодернажний, остеопатичний, вакуумний масажі та масаж при сколіозі та остеохондрозі.
Стоматолог-ортодонт
Лікар займається діагностикою та лікуванням деформацій зубощелепної системи, корекцією прикусу. Лікує карієс та інші стоматологічні захворювання. Виконує відбілювання зубів та чищення зубів від каменю. В роботі використовує сучасні техніки та новітні стоматологічні матеріали. Для уточнення діагнозу призначає КТ верхньої та нижньої щелепи.
Психолог
Спеціаліст надає психологічні консультації пацієнтам з депресією, підвищеною тривожністю, нервозністю, панічними атаками, фобіями. Приймає пацієнтів з особистісними розладами, які пов'язані із завищеною або заниженою самооцінкою, викликані образами, невдалими стосунками або невірно вибраними життєвими орієнтирами.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на наданні терапевтичних послуг. Займається ендодонтичним лікуванням, пломбуванням зубів різними пломбами, також проводить реставрацію і протезування.
Психолог
Спеціаліст допомагає пацієнтам позбутися депресії, панічних атак та стресу, зняти нервозність, налагодити відносини з родичами, партнерами по бізнесу та близькими людьми. Здійснює прийом дорослих та дітей. В роботі використовує сучасні методики.
Акушер-гінеколог
кваліфікований акушер-гінеколог, спеціаліст по веденню вагітності, підбору контрацепції, радіохвильовій і лазерній хірургії в гінекологічній сфері. Володіє повним спектром діагностичних методик
Хірург, лікар УЗД
Лікар лікує судинні захворювання хірургічними методами. Приймає пацієнтів з варикозною хворобою, тромбозом та трофічними виразками. Виконує ультразвукове дослідження нирок, сечового міхура, щитовидної залози, молочних залоз, суглобів та м'яких тканин, судин верхніх та нижніх кінцівок.
Кардіолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням серцево-судинних захворювань. Приймає пацієнтів з вродженими та набутими вадами серця, серцевою недостатністю та аритмією. Також лікує артеріальну гіпертензію та ішемічну хворобу серця.
Директор, спеціаліст Invisalign