Панас Любов Іванівна

Гомеопат, Гомотоксиколог
Любов Іванівна є кваліфікованим гомеопатом, фахівцем з народної і нетрадиційної медицини. Лікар є керівником оздоровчо-реабілітаційного центру «Сідус» в місті Львові.

Олександр
Я не прихильник лікувати будь-які хвороби пігулками дорогими. Ось під керівництвом Любові Іванівни гомеопатичними засобами допомагаю організму, виходить нешкідливо, недорого і ефективно.
Отличный доктор! Спасибо за проведенное лечение.

• 1986 г. - Львівський медичний коледж, спеціалізація Мануальна терапія;
  • Киівский медичний інститут, спеціализація Гомеопатія.

Курси

• 2007 г. - Науково-практичний семінар «Антигомотоксична терапія гострих запальних захворювань» (Львів);
  • 2007 г. - Конференція сексопатологів та андрологів України «Нові технології в андрологіі та сексуальній медицині» (Киів);
  • 2008 г. - 12 Конгрес Всесвітньої Федерації Українських лікувальних спілок. (Івано-Франківськ);
  • 2009 г. - Курс вдосконалення майстрів Української Академії цілительства;
  • 2009 г. - 3 Міжнародна конференція з мануальної та вісцеральної терапії Здоров’я людини в сучасному світі». (Прага, Чехія).

• Член Асоціація сексопатологів та андрологів України;
  • Член Міжнародної медичної гомеопатичної Ліги.