Городецька Наталія Ярославівна

Психолог
Спеціаліст займається вивченням індивідуальних особливостей психіки людини. Проводить консультації та психологічні тренінги. Допомагає пацієнтам з підвищеною тривожністю, нервозністю, панічними атаками, безсонням та легкими фобіями. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.

Ваня
Я у неї була кілька разів, уважний кваліфікований фахівець. Лікар не просто слухає, а допомагає розібрати суть проблеми. Просто чудовий лікар, мені є з ким порівняти. Ми ще працюємо, але вже є перші позитивні результати. Прийду повторно. Дякую!
Анджела
Всім раджу, лікар дуже хороший і компетентний у своїй галузі. Дуже уважно вислухала, дала слушні рекомендації. Поради щодо коректування деталей і суті моєї проблеми, допомогли мені вже майже подолати її. Лікар справжній фахівець! Дякую!

• 2019 р. — Український психотерапевтичний університет.
  • Львівський державний університет внутрішніх справ, факультет психології, освітній рівень - магістр.
  • Львівський державний медичний університет, медико-профілактичний факультет.

• Міжнародний освітній проект "Трусавецька школа психотерапії".