Сторінка 5. Лікарі у Львові (Личаківський район)

Діма
Дуже хороша та приємна людина! Консультація дуже сподобалася. Я шукала лікаря, який порекомендував би препарати, щоб полегшити страждання, а Ганна Іванівна змогла це зробити за допомогою цінних порад, та людяного розуміння. Рекомендую!
06 лютого '20 г.
Galina Chaikovska
Лікар хороший! Прийом пройшов відмінно, нам все сподобалося. Ганна Іванівна частково допомогла вирішити нашу сімейну проблему, але це, досить тривалий процес. Який потребує максимальних зусиль з обох сторін. Тому будемо приходити ще.
14 лютого '20 г.
Олена
Дуже уважний лікар, відповів на всі питання, що мене цікавили. Виписав направлення на аналізи та УЗД органів малого тазу. Попередньо повідомив мені, симптоми якого захворювання у мене присутні. Однак сказав, що потрібно почекати результати аналізів і тільки тоді стане ясно, які препарати та процедури призначати.
12 березеня '19 г.
Психолог
Спеціаліст проводить психологічні консультації для дорослих та дітей. Лікує тривалу депресію, панічні атаки, легкі фобії. Допомагає впоратися зі стресовими ситуаціями та невпевненістю в собі, а також з кризами дитячого віку, гіперактивністю та дефіцитом уваги, затримкою психічного та когнітивного розвитку.
Акушер-гінеколог, УЗД-спеціаліст
Доктор Саврун Иван Андреевич – специалист в области акушерства и гинекологии. Врач оказывает помощь в решении вопросов бесплодия, консультирует пары по способам контрацепции, занимается диагностикой и лечением заболеваний женской репродуктивной системы инфекционно-воспалительного генеза. Специалист ведет наблюдение женщин на всем протяжении беременности. Владеет навыками проведения ультразвуковой диагностики, что позволяет точно установить диагноз и назначить эффективные методы терапии.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 9
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
Ендокринолог
Лікар займається діагностикою, профілактикою та лікуванням захворювань щитовидної залози, хвороб гіпофізу та надниркових залоз. Для уточнення діагнозу призначає лабораторні аналізи та УЗД щитовидної залози. Приймає пацієнтів з цукровим діабетом, ожирінням, синдромом хронічної втоми, гіпотиреозом та токсичним зобом.
Записатися на прийом5 онлайн записів
Уролог, Сексолог
Лікар-уролог надає весь спектр урологічних послуг, займається консервативним методом лікування.
Записатися на прийомЗа місяць записан 1 пацієнт
Гінеколог
Невролог
Лікар займається діагностикою та терапією неврологічних захворювань. Спеціалізується на лікуванні головного болю та больових синдромів. Приймає пацієнтів з частими запамороченнями, мігренню, підвищеною тривожністю, остеохондрозом та неврозами. Є автором понад 40 наукових праць.
Записатися на прийомОстанній запис був 2024-04-23
Стоматолог
Лікар-стоматолог, займається лікуванням та профілактикою захворювань зубів і ясен. Проводить консультації пацієнтів по правильному догляду за ротовою порожниною.
Психолог
Спеціаліст займається вивченням індивідуальних особливостей психіки людини. Проводить консультації та психологічні тренінги. Допомагає пацієнтам з підвищеною тривожністю, нервозністю, панічними атаками, безсонням та легкими фобіями. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах за спеціальністю.
Дерматолог
Врач Карбовник Ирина Степановна – специализируется в области дерматологии. Доктор оказывает помощь в диагностике и терапии болезней инфекционно-воспалительного характера с поражением кожных покровов и слизистых оболочек. К Карбовник И.С. можно записаться на прием при псориазе, дерматитах различного происхождения, экземе, грибковом изменении формы ногтевой пластины. Врач проводит консультации для пациентов с системными хроническими заболеваниями с кожными проявлениями.
Записатися на прийомСередня оцінка користувачів 8.5
Львів вул. Володимира Івасюка, 4 (офіс 1) р.Личаківський
Стоматолог-хірург
Стоматолог-хірург, вищої категорії, володіє широким профілем хірургічного лікування у стоматології, також займається зубною імплантацією.