Сторінка 6. Лікарі у Львові (Личаківський район)

Катерина
Лікар просто чудовий! У мене не вистачає слів, що описати ту неоцінену допомогу, яку він нам надав! Здоров'я Вам та терпіння у Вашій нелегкій праці! Спеціаліст від Бога, та просто хороша людина! Однозначно будемо звертатися і рекомендувати!
22 березеня '20 г.
Тетяна
Надзвичайно хороша людина та відповідальний, кваліфікований фахівець. Так сталося, що нам з дитиною довелося потрапити на консультацію до Тараса Богдановича. Я була приємно вражена його професіоналізмом! Дуже дякую Вам! Рекомендую!
05 березеня '20 г.
Анис с первой консультации показалась мне грамотным специалистом и приятным в общении человеком. Лечила кариозный зуб у него – все сделал качественно и на совесть.
11 вересня '16 г.
Рекомендую как отличного специалиста.
03 вересня '16 г.
Стоматолог-ортопед, Стоматолог
Лікар першої категорії, стоматолог ортопедичного та терапевтичного профілю. Лікар спеціалізується на невідкладній стоматологічній допомозі. Проводить професійне очищення емалі, пломбування зубів, лікування карієсу. Займається реставрацією зубів.
Анестезіолог, дитячий анестезіолог
Лікар забезпечує безболісність та безпеку для пацієнтів в ході проведення операцій. У період підготовки до оперативного втручання займається підбором складу та дози знеболювальних препаратів. Здійснює прийом дорослих та дітей. Систематично підвищує кваліфікацію на курсах по анестезіології.
Психолог, психотерапевт
Спеціаліст займається комплексним лікуванням психосоматичних захворювань. Досліджує поведінкові реакції пацієнтів, оцінює здатність адаптуватися до різних ситуацій. Займається лікуванням депресивних станів, фобій, тривожності та неврозів. В роботі використовує сучасні методики.
Стоматолог-ортопед
Стоматолог-ортопед, спеціалізується на протезуванні, гнатології та остеопатії. Олег Андрійович має великий досвід роботи та стажування в Німеччині.
Онколог, хірург
Консультативна допомога в лікуванні раку шлунку, печінки, підшлункової залози, псевдоміксоми очеревини.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, проводить лікування і профілактику захворювань зубів, ясен. Катерина Олександрівна робить процедури по естетичному відновленню зубів.
Стоматолог
Лікар-стоматолог, спеціалізується на терапевтичній стоматології. Надає послуги в сфері естетичного відновлення зубів, лікуванні різноманітних пошкоджень зубів, професійної гігієни, відбілювання.
Стоматолог-хірург
Андрій Олегович стоматолог-хірург, проводить усі види хірургічного лікування захворювань зубів. Застосовує сучасні методи в хірургічній стоматології для збільшення якості лікування.
Отоларинголог, дитячий отоларинголог
Повний спектр маніпуляцій та операцій ЛОР органів. (адено- та тонзилотомії; риносептопластика та конхопластика ) Лікування хронічних та гострих станів в отоларингології (риносинусити, хронічні тонзиліти, хронічні отити ітд). Вакумне промивання лакун мигдаликів.
Акушер-гінеколог
Лікар займається діагностикою та лікуванням гінекологічних захворювань. Приймає пацієнток з симптомами: свербіж та печіння в статевих органах, біль при сечовипусканні, порушення менструального циклу. Успішно лікує бактеріальний вагіноз, вульвіт, кольпіт, ендометрит, ендометріоз, дисфункцію яєчників, безпліддя.